Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Facebookon még beszéltünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon még beszéltünk, kérdeztem fogunk-e még majd beszélni egyszer mikor mindenki lenyugodott. Mondta, hogy majd igen fogunk. De letiltott. Akkor most miért?

Figyelt kérdés

Szóval én elmentem itthonról ez után, majd néztem, hogy kitörölt az ismerősei közül.

Megkérdeztem tőle, hogy akkor mért mondta, hogy fogunk még beszélni.? Erre mondta ha még zaklatom akkor le is tilt. Még írtam neki erre letiltott.

Most akkor minek mondta egy fél nappal ez előtt, hogy fogunk beszélni? Akkor még semmi baja nem volt..



2018. febr. 10. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy se füle, se farka történet, csak azt várod, hogy mindenki neked adjon igazat.


Tudni kéne, hogy mit vesztetek össze, plusz minden apró részlet kéne, hogy értékelhető választ adjunk.

2018. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De ember irta hogy ha irsz akkor le is tilt. Ez be volt jelentve. Írtál és ő csak beteljesitette amit előre megmondott. Ha békén hagyod lehet holnapra lenyugszik
2018. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ma szakítottunk. Ezzel nincs is semmi gond.. szerettem volna ha lenyugszunk és még valaha fogunk beszélgetni. Megkérdeztem tőle, erre van-e esély. Mondta, hogy fogunk beszélni majd.

Aztán jó pár órával később letörölt az ismerősei közül.

Nem értettem ezt mért kellett ha azt mondta fogunk még beszélni (meg amúgy sem értem mit ártott volna neki ha ismerősök vagyunk).

Megkérdeztem tőle de nem akart rá válaszolni. Mondta ha folytatom ezt akkor letilt. Kértem, hogy azért erre igazán válaszolhatna. Erre letiltott.

Az a kérdés valójában, hogy minek mondta, hogy fogunk még beszélni, ha utána meg töröl?

Azt értem minek tiltott le, nem akarta, hogy zaklassam a hasonló kérdéseimmel.

2018. febr. 10. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma szakítottatok. El akar felejteni egy ideig, amig semeges nem leszel számára, azt amikor eljött az a pillanat, majd feloldja.
2018. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta voltatok együtt? Hány évesek vagytok?
2018. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez a felnőtt kategória. Kamaszoknak van külön kategória
2018. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
A mai világban (is) nagyon sok a hazug/következetlen ember. Fűt-fát ígérnek, aztán rövid idő múlva segget csinálnak a szájukból, mert "meggondolták magukat", vagy mert gyávák őszintének lenni. Ahhoz kell némi intelligencia, hogy kezelni lehessen az ilyen helyzeteket, de a tapasztalataim szerint ez sok emberből hiányzik. Pedig szépen is le lehet zárni a dolgokat.
2018. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!