Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy bírjam ki hogy ne hivjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki hogy ne hivjam fel, ne keressem?

Figyelt kérdés
26/F
2018. febr. 14. 08:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
B*szd ki a telefonod
2018. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor dolgozni se tudnék
2018. febr. 14. 08:37
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak a tel.számát töröld ki
2018. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy legyen tartásod és ne fuss olyan után, akinek nem kellesz.
2018. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én már egy hetet kibírtam, bár néha olyan, mintha valami elvonókúrán lennék, brutálisan nehéz tud lenni, főleg, hogy ő keres.

Tereld el róla a gondolataidat, kösd el magad, minél kevesebb időd legyen rá gondolni. Ha nagyon írhatnékod/hívhatnékod van, írj másnak/hívj fel mást.

Keress valami jó kis motivációs zenét, ami jelentőséggel bír számodra, nekem az is sokat segít :)

N

2018. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Attól még fejből tudom a számát.

Az egy dolog hogy szakított de azért mert meg bántottam, tudom hogy ő is szeret még.

2018. febr. 14. 08:45
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
*kösd le magad* akart az lenni, bocsi :D
2018. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Hans Pötterman ***** válasza:
Elhatározás kérdése
2018. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy elhatározás kérdése de nagyon nehéz megállni
2018. febr. 14. 08:54
 10/18 zuzuki ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen bírtam ki én is.:) Bár előttem volt a haverom,aki igazán rossz példa volt és már annyira zaklatta a lányt,hogy már azon gondolkodott rendőröket küld a palira.Eltelt fél év és bumm,négy év együttélés után ment a levesbe a kapcsolatom.:) Folyamatosan másra gondoltam erőszakoltam magam agyilag.Én nagyon mély érzésű pali vagyok,úgyhogy nekem másfél év volt mire kihevertem.Nem szabad egyedül maradni.Dolgozol,utána barátokkal vagy,de arra vigyázz,ne siránkozz mindig,mert az idegeikre mész.Eltelik néhány hét,vagy hónap kinél mennyi idő és már nem hívnád fel.Hiányzik még,de már nem sóvárogsz annyira.Én a csajsziknál észrevettem,hogy hamar találnak maguknak valakit,úgyhogy elfoglalják magukat,mi férfiak (most nem tini baromságokról beszélek) már nehezebben váltunk.Nyilván ennek is megvan az oka.Egy mélabús pali nem keresgél,egy csinos lányt pedig állandóan ostromolnak(márpedig nekem csak szép barátnőim voltak),így könnyebben jön létre egy újabb kapcsolat,én meg ültem a Jack-es üveg mellett,nem keresgéltem.
2018. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!