Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki hasonlóban esetleg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonlóban esetleg? Ki, hogy birja?

Figyelt kérdés
4éves kapcsolatomnak lett vége..már lassan 6hónapja 3hónapja szinte nem beszélünk egyálltalán,néha szoktam nézegetni de már nem nagyon!!Egyszerűen nem tudom elengedni...nagyon hiányzik vele kelek vele fekszek nem változik semmi le foglalom magam ismerkedek semmi!! Kezdek már bele őrülni..még mindig szeretem...ő nem ad semmi jelet elvileg már barátja van szóval felejtős legszivesebben csókolnám ölelném...minden porcikáját imádom..de hiába,én már nem tudom mit csináljak..teljesen padlóra küld napról napra.Néha olyan mintha bentről ki akarna valami törni,mintha valami belül elnyomna..21F

2018. febr. 15. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen egy kéthónapos nagy szerelem után gyászoltam fél évig. Szóval van hogy ilyen soká tart. Elcsépelt, de tényleg igaz, hogy idővel jobb lesz. Addig semmit nem tudsz tenni azon kívül, hogy nem nézegeted és nem tartod vele a kapcsolatot. Az segít túljutni rajta.
2018. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
A nők ilyenek kedves barátom. Szokj hozzá. Vagy becsajozol vagy felemészt a dolog. Ne félj! A 2. ilyen után már könnyebb lesz.
2018. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmmm, en 2 honapig voltam igy mondjk egy fel eves kapcsolatnal. Itt is mar van baratja. Mostmar jobb, erzem magamon, de talan ha nem keresett volna meg jobb lenne. Mi kibekultunk, de neked jobb lesz h nem tudtok semmi egymasrol, egy ido utan szerintem konnyebb lesz, h nem tudtok semmit egymasrol, voltam olyan helyzetbe is es jobb volt. Egy ilyen exnel, meg ilyen helyzetbe h kibekultunk csak arra lehet kovetkezteni h lehet majd megint keresni fog, ami egy ido utan mind1 lesz, de most meg nem mindig (fgg az intervallmoktol).
2018. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!