Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy komplex probléma, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komplex probléma, valaki volt már hasonlóban, esetleg tud segíteni?

Figyelt kérdés

Én és a jelenlegi párom lassan két éve vagyunk együtt, jól kijövünk, csakhogy 18 évvel idősebb nálam. Eddig nem esett bántódásom, támogatott mindenhogy, ahogy egy párnak kell, viszont a korkülönbségből adódó problémákat jelentősen érzékelem. A kérdés oka a másik barátom lenne, akivel egyidős vagyok, és már fél éve tudom, hogy tetszik nekem, én is neki. Mindenben passzol hozzám, több éve ismerem, bízom benne. Jelenleg kb. 80 km-re lakik tőlem, de rendszeresen tartom vele a kapcsolatot, ami nagyon bensőséges, többször el is jött hozzám, hogy sétáljunk, beszélgessünk. Nemrég elmondtam neki, hogy van valakim, ami Őt eléggé összetörte, de valahogy még mindig nem tud lemondani rólam, én se róla. Lassan jobban szeretem mint a páromat, akivel igazán, meghitten szeretkezni sem tudok, mindig a barátom jut eszembe. Mostanra átcsapott vágyba is az eddigi szeretet, én pedig teljesen összezavarodtam, hiszen nem vagyok, és nem is akarok megcsalós típus lenni.

Tudom, hogy a barátom nem tudna úgy pénzügyileg támogatni, sem ennyiszer találkozni velem, mint a párom, aki tervezi hogy ideköltözik, és együtt lakjunk. Mégis sokszor felé húz a szívem. A páromat is szeretem, de őt is. Mit tegyek?

(A hosszú regényért bocsánat.)

18/L


2016. okt. 5. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Gyökér vagy.
2016. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ebben semmi komplex nincs. Csak egy onzo ovodaskent valogato tinirinya, aki a ket pasi kozti kulonbsegkent azt tudja felhozni hogy "hat, a parom jobban tud tamogatni anyagilag, mint ez a baratom". Gratulalok, hogy 18 evesen itt tartasz. Mennyi egy orara a tarifad?
2016. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%

Olvasd el a kérdésed e szakaszát.:

"Lassan jobban szeretem mint a páromat, akivel igazán, meghitten szeretkezni sem tudok, mindig a barátom jut eszembe. Mostanra átcsapott vágyba is az eddigi szeretet"

Ha ez után sem egyértelmű, írj rám és megmondom mit tegyél.

2016. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Tipikus 18 éves agyatlan csaj vagy. 30-hoz közeledve általában ki szoktátok nőni. Mind értéktelenek vagytok.
2016. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Sok sértődött férfi most mindennek elhord téged, de valóban 18 év korkülönbség sok, főleg a te esetedben, hisz más az érdekődésetek, elvárásotok és értékrendetek, ebbe a kapcsolatba bele se kellett volna kezdened.
2016. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy a barátom nem tudna úgy pénzügyileg támogatni"


Köszönöm, nincs kérdésem.

2016. okt. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én ismerem a kérdést kiíró lányt három éve és tudok a helyzetéről, nem egészen így gondolta a dolgokat!csak össze van zavarodva, jövőjét a párjával tudja elképzelni aki el tudná indítani az életben főként lelkileg támogatva.a pénzes dolog pedig igen csúnyán hangzik de nem olyan helyzetben él,élt, amikor megtehetne bármit, nagyon sanyarú volt vele az élet!csak össze akarja kaparni magát hogy aztán az életbe lépve segítsen a szüleinek és párjának is.csupán annyi, hogy meg volt zavarodva egy napig és lelki támasz nélkül Rátok számított.abban amit mondtatok, megvolt az amivé Ő nem akar válni, nem is tudnám róla elképzelni mindezt!a dolog annyiban hibádzik hogy itt gyakorikérdéseken rendes választ sosem fog kapni mert senki sem ismeri személyesen aki válaszra méltatja hogy meg tudja ítélni helyzetét.ebbe gondoljatok bele legközelebb!!
2016. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AniPró ***** válasza:
Valóban komplex probléma, azt kell a kérdezőnek eldöntenie, hogy a biztonság vagy a szerelem a fontosabb neki, mert a mostani párjától az előbbit kapja meg több formában is (anyagi, lelki stb.), a másiktól meg az utóbbit kapná meg. Amúgy szerintem ha megbeszélné ezt a mostani barátjával, akkor lehet maradhatnának utána barátok, már csak abból gondolom, hogy a korkülönbség miatt nagy eséllyel tudta a párja, hogy ez bekövetkezhet, és szerintem ezt előbb utóbb megértené, mert mindenkinek kell egy kicsit a fiatalságát élni, és ha rögtön egy ilyen komoly kapcsolatba dobnak egy 18 éves lányt, annak nem lesz jó vége. Ha sokáig együtt maradtok, akkor lehet megbánod, hogy csak ő volt neked. De minden esetre ő már van olyan érett szerintem a kora miatt, hogy megbeszélhesd vele a dolgot, és a reakciójából sok mindent le lehet szűrni. Ha normálisan áll a kérdéshez, és meg tudjátok még ezt is beszélni ő majd meglendít egyik másik irányba. Ha kiakad és leordítja a fejed, akkor azzal, ha normálisan áll a dolgokhoz azzal és úgy már könnyebb lesz dönteni.
2016. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!