Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, mert megcsaltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, mert megcsaltam, de lehet ennyi idő után még szeret engem az exem? 25/N

Figyelt kérdés

Nagyon hosszúra nem szeretném elnyújtani amit mondani akarok. Röviden arról van szó,hogy én 3 évig együtt voltam az exemmel. Aztán megcsaltam őt amit talán rá egy héttel el is mondtam neki. Akkor sikerült mindent megbeszélnünk és megbocsájtott nekem. Nagyon törekedtem arra,hogy ezután minden rendben legyen. De egy két hét sem telt és szakított velem,mert mégsem tudta megemészteni,feldolgozni a történteket,hogy megcsaltam őt. Éreztük mindketten,hogy habár nagyon szerettjük egymást ez kevés lesz ahhoz,hogy együtt tudjunk maradni. Ő már nem bízott bennem és ezt éreztem is. Végül ő fél év múlva kb (nem tudom pontosan) összejött egy nővel. Akit szerintem tényleg szeret,tetszik neki,de nem szerelmes belé és szerintem ő csak pótlékm. De ezt hagyjuk is! Én közben bekerültem a kórházba mert volt egy gerinc műtétem. A szüleim látogattak majd az exem is. Sosem kértem tőle,hogy jöjjön és a szakítás után csak azért tartottuk a kapcsolatot amúgy,mert (most is még) egy helyen dolgozunk és kollégák vagyunk. Ebből kifolyólag azért kommunikáltunk egymással. Szóval rendszeresen látogatott engem amíg bennt voltam a kórházban. A barátnője tudott erről. Igazából közben úgy alakult a helyzet,hogy az exem azt szerette volna ha barátok maradunk. Azt mondta még mindig szeret engem,de nem tud megbocsájtani,vagy nem tudja,hogy újra bízhatna-e bennem és ő most boldog a kapcsolatában szereti a párját. Ezután barátokként kezeltük egymást és tényleg semmi nem volt köztünk. Nagy ritkán ha kellett akkor segítettünk egymásnak vagy elmentünk valahova inni,kajálni és volt rá példa,hogy jött az exem párja is. Tudja,hogy csak barátok vagyunk.

Január elején viszont szakítottak. Pont akkor amikor én megismerkedtem egy férfival. Ezt tudta az exem is,de csak mert láthatott vele pl munka után ha mentem haza vagy ilyesmi. Aztán amikot szakított az exével nem sokkal később elhívott magához,hogy csináljunk valamit közössen. Pizzát vettünk,ettünk és beszélgettünk. Nem történt semmi. Az exéről nem akart beszélni így most sem tudom,hogy miért szakítottak.( A férfival akivel ismerkedem..hát abból nem lesz semmi. Kedvelem,szimpatikus,de valami hiányzik..) Az exem mel közben majdnem elcsattant egy csók. De tényleg csak majdnem,mert elhúzodtam. Mondtam neki,hogy nem hiszem,hogy ennyi idő után újból működne. Én mégegyszer nem akarom,hogy elutasítson. Megbocsájt aztán szakít velem. Nehéz volt mindkettőnknek. Nem tudom mit akar igazából. Mindig olyan bizonytalannak látom és nem beszél az érzéseiről. Úgy csinált mi tha tényleg csak barátként tekintene rám. Közben meg furán is viselkedik a közelemben. Még mindig szikrázik köztünk a levegő,nagyon jó köztünk a kémia. Egy héttel ezelőtt kaptam tőle egy hívást az este közepén. Nem szólt bele sokáig csak annyit mondott aztán,hogy bocsi véletlen hívott. Szerintem hazudott,mert éreztem a hangjàn,hogy mást akart mondani nekem. Lehet,hogy szeretne még tőlem valamit? Vagy csak én gondolom így? Nekem még mindig nem változtak az érzéseim iránta. Talán ezért nem érdekelt az a férfi is akivel végre sikerült ismerkednem.


2018. febr. 16. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szakított a csajával, és jó lenne egy kis búfelejtő szex az exszel. Ennél többet szerintem ne láss bele.
2018. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
81%
Kefe-pótlék-újramelegített káposzta. Ezek a szavak ugrottak be a sztoridról.
2018. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak meg akarja bhaszni a lyukat, ami a lábaid között hordasz.
2018. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De miért kell ilyen alpári stílusban beszélni?
2018. febr. 16. 11:25
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

Nem kell, de jólesik. Plusz a megcsalás a fő pontja a mondanivalódnak, ami továbbra sem gerjeszti az ember nagyrabecsülését az irányodban.


Emellet, még nem jutottál el oda, hogy tisztességesen lezárd a kapcsolatod. Ez a reménykedés izé inkább csak önhitegetés, ami szintén azt sugallja, hogy nem vagy a helyzet magaslatán.

2018. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

4#

Néha kell itt ez az alpári stílus, mert pár királylány annyira rózsaszín szemüvegen keresztül lát dolgokat, hogy ha virágnyelven írunk, akkor nem érted.


Beleélted magad, hogy szeret ő is, biztos akar tőled valamit...

Hatalmas lehet a szerelem, ha megcsaltad.

Lépjetek tovább! Ez a nagy haverkodás az exekkel sose ér jó véget.

2018. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
"Érezzük mindketten, hogy nagyon szeretjük egymást"...hát ja..főleg Te
2018. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeretnéd, nem csaltad volna meg. Nem furdalt a lelkiismeret, mikor megtetted? Egy csepp empátia sem volt benned, hogy ő mit érezhet, mikor megtudja, hiszen ha lett volna, akkor ellen tudtál volna állni.


"Mondtam neki,hogy nem hiszem,hogy ennyi idő után újból működne."

Ha ezek után még te akarsz tőle valamit, akkor nehogy már még te kéresd magad! Ha nem változtak az érzéseid, akkor mond meg neki nyíltan és azt is, hogy mit akarsz tőle. Itt már nem szabad játszmázni.

2018. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!