Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a baratnommel szakitottunk két honapja mert megcsaltam vissza akarom szerezni mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
elobb kellett volna gondolkodni es nem megcsalni. Beszelj vele es mond el, hogy ujra szeretned kezdeni. Ti tudjatok, mi tortent, miert csaltad me.
2009. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Én valószínű, hogy nem kezdeném újra veled, mert ha egyszer megteszi valaki, akkor másodszorra is meg fogja tenni. Szerintem ne reménykedj abban, hogy ő is újra akarja majd kezdeni. (és most le lehet pontozni)
2009. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
annak ellenére, hogy elítéllek, a következőt tedd (mivel ez egy tanácsadó oldal, és nem bunkózásra való): mondd el neki, hogy megbántad, és tanultál a dologból. bármit megteszel, hogy visszafogadjon. bármennyi időt vársz, hogy átgondolja. és ha a fejedhez vágja veszekedéskor, hogy bezzeg te megcsaltad, akkor ne szólj vissza, hanem tűrd! természetesen a virág, esetleg ékszer (nem feltétlenül arany) stb. fontos kelléke! minden csaj szarka! akár hónapokig is tűrnöd kell azt, hogy kettősségben él, és nem ad meg neked mindent, amit szeretnél... lehet, hogy ez mind kevés, de meg kell tenned akkor még többet, nincsen lehetetlen, csak egy dolog állhat az utadba! az, hogy neked nem ér meg ennyit a dolog! :) hajrá!
2009. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!