Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért reagál így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagál így?

Figyelt kérdés
A párommal 6 éve voltunk szerelmeben, abból 2évet együtt éltünk, előtte lévő időkben szakítottunk amikor lett egy másik barátnője elég gyorsan, végül 1 évre rá rájött, hogy hiányzom neki ott is hagyta én visszafogadtam mert nem volt az igazi nélküle. Most újra szétmentünk nagyon sok csúnya dolgot vágtam a fejéhez, nem sokat foglalkoztam vele az elmúlt időbe, de ennek alapos oka volt, nem a szerelmünkkel volt a baj. családja, munka, élet felfogás. Kijöttem 1 hónapja külföldre pár hónapra tanulmányaim miatt..alig beszélünk, és elkezdett más lányokat kedvelni a facebookon új női ismerősök..annyira rosszul esett hogy letöröltem. nagyon hiányzik..szerintetek miért reagál így a helyzetre? nem szeret már vagy így könnyebb? olyan mintha nem tisztelné a velem eltöltött éveket..olyan gyorsnak találom a részéről ezt és nagyon fáj
2018. febr. 16. 23:49
 1/4 Interferencia ***** válasza:
100%
Nem vagytok felnőttek.
2018. febr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Folyton szskitotok. Dehogy nincs a "szerelmetekkel" baj.
2018. febr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után ki így reagál, ki úgy...

Nekem volt olyan, hogy 9 hónapig nem bírtam senkivel sem lefeküdni egy komoly szakítás után, de pl. az első komoly kapcsolatom után (5 éves volt), a szakítás napján elmentem bulizni, és ott az egyik sráccal, akinek tudtam, hogy tetszem régóta, fogtam és hazavittem...és szexeltünk.


Elhiszem, hogy rosszulesik ezt látnod, de ha nem vagytok együtt nem nagyon róhatod fel...

A szerelmét pedig én erősen megkérdőjelezném az ő részéről...

Az, aki szerelmes nem nagyon lép le 1 évre egy másik nővel...melegítve pedig max a kaja jó...:(

2018. febr. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakítottatok.


Miért nem a saját életedet éled ahelyett, hogy FB-on nézegetnéd, hogy ő kiket kedvel?

2018. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!