Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is így reagál vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így reagál vagy csak velem van a probléma?

Figyelt kérdés
Nem volt túl sok szakítás az életemben, de soha nem viseltem jól, nem szeretek búcsúzkodni, főleg ha semmi kedvem hozzá. Nemrég szakított velem a párom, nem éreztem hogy előzménye lett volna, nemrég jöttünk haza a nyaralásból, szűk 1 éve voltunk együtt. Lementünk a rómaira kajálni (én munkából mentem mert éjszakás voltam), kicsit pihenni és éppen befejeztük a kajálást amikor szépen lassan előhozta a témát. 2-3 mondat után kapcsoltam, majd rákérdeztem, hogy "most szakítani akarsz?" Nem kellett válaszolnia, mert teljesen megváltozott az arckifejezése, felálltam a székből és egy szia kíséretében távoztam. Este írtam neki, hogy a nála maradt ruháimat dobja ki vagy csináljon vele amit akar, többet nem találkozunk. Majd visszaírta, hogy viselkedésem is őt igazolja, hogy ezt már meg kellett volna lépnie. Visszakérdeztem, hogy miért kéne beszélgetnem egy olyan emberrel akihez már semmi közöm, egy "barát" nem így viselkedik, lezártam. Jobb lett volna ha egy SMS-t ír és ezzel gyorsan túl lettünk volna az egészen. Erre azt válaszolta, hogy ő nem akart velem összeveszni, barátságban szeretett volna elbúcsúzni és megint gyerekesen viselkedem. Mondom te nem egy részemre mondtál nemet, hanem az egész személyemre és továbbiakban semmi értelme beszélnünk, pláne barátkoznunk.

2017. aug. 9. 08:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gyerekes voltál. Nem kötelező barátoknak maradni, sőt, de ez a fejemre húzom a takarót és nem szólok hozzád, nagyon gyerekes. Így te magad sem fogod tudni rendesen lezárni a dolgot.
2017. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Tévedsz, nekem ez sokkal egyszerűbb. Én ilyenkor mindent kidobok ami az exeimre emlékeztet, sem használati tárgy, sem ajándék, sem fénykép nem marad, semmi.
2017. aug. 9. 09:15
 3/34 anonim ***** válasza:
11%

Én azt mondom, ha szakítok valakivel utána semmi esetben nem szeretném többet vele tartani a kapcsolatot még beszélgetési szinten sem. Hogy miért? Mert, ha valami nem működött, akkor nem vagyok kíváncsi rá többet és nem akarok jópofáskodni sem utána egy olyan emberrel , akinek nem kellett. Annyi hülye van, aki szakítás után a legyünk barátok maszlagnak bedől. Minek is kellene egy olyan barát, akinek nem kellettél? Nőjjetek fel, akik ezt az elvet valljátok.


Igen is jól csináltál kedves kérdező! Én is így szoktam tenni minden esetben csak én férfi vagyok :) Bár, inkább én szoktam szakítani, de volt példa rá, hogy velem szakítottak egyik esetben sem voltam utána kíváncsi az adott emberre 1 percig sem, ha én szakítottam, akkor sem és velem akkor sem!

2017. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen reagálok én is, minek barátkozni. Viszont a szakítás miértjeit jó lett volna tisztázni. Egyrészt tanulságos, másrészt nem lesznek benned kérdések és nem kell majd azon agyalni, hogy hol volt a hiba. Tisztázó beszélgetés lehet nem ártott volna, de neked kell tudni mi az ami segít, hogy továbblépj hamarabb.
2017. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Én is férfi vagyok....
2017. aug. 9. 09:34
 6/34 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem a kapcsolat lezárása, csak homokba dugod a fejed. Mint amikor az ötéves bedugja a fülét és énekelni kezd, hogy ne hallja, ami nem tetszik neki.

Értékelned kellett volna, hogy a párod tart annyira, hogy nem eltűnik, meg nem lerendezi egy smssel, hanem szerette volna megbeszélni, lezárni a dolgot.

2017. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Amikor egy kapcsolatban vannak döccenők, akkor azt normális esetben valaki felhozza és próbál rajta változtatni, alternatívákat kínál és dolgozik azon, hogy működjön. Itt semmi ilyen nem történt, 1 hétig együtt voltunk, nem volt veszekedés, jól éreztünk magunkat, a szex is jól működött. Bármit is mondott volna az már elkésett dolog, szinte biztosra veszem, hogy bepasizott, volt rá lehetősége bőven. Elég sokat voltam éjszakás, de nem 2 műszakban dolgoztam, ilyenkor valószínűleg egyedül volt, ezt viselhette nehezen.

Mindegy, ez van, a munkámat nagyon szeretem, ott dolgoztam akkor is maikor megismertük egymást(5 éve dolgozom ugyanott), nagyon jól megfizetnek, jó a gárda, nem fogok semmin sem változtatni. 1év megint ment a kukába, de jön a következő, nem estem kétségbe.

2017. aug. 9. 09:41
 8/34 anonim ***** válasza:
Hülyeség hogy utána minek barátkozni .. van 4-5 exem,akikkel tök jóban vagyok azóta is,semmi tüske nincs bennünk.Azért mert a kapcsolati része nem működött,attól még lehet haverkodni.Persze mindegyiket le kellett zárni lélekben,megtörtént,és egy idő után jött a barátkozás.De ezek olyan közösen eldöntött szakítások voltak.Amiben ilyen módon tettek lapátra,azzal én se beszéltem utána.
2017. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

De miért akarja bárki is megmondani, hogy hogyan éljen (és zárjon le egy másik ember) egy kapcsolatot?


Most őszintén?


Nincs veled probléma, azt tetted amit tenni akartál. Düh, harag, ez teljesen normális egy szakításnál. Nem elhidegültetek, nem volt előjele még jó, hogy nem akarod megbeszélni. A status quo-t ő mondta fel, nem te. Neked nem kell ettől bűntudatodnak lennie. Sok sikert a feldolgozáshoz..

2017. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Semmilyen bűntudatom nincs. Amikor hazamentem azt hittem nem fogok tudni aludni, de olyan fáradt voltam, hogy ezzel sem volt probléma. A kulcsait feladtam postán ajánlva, részemről ennyi.
2017. aug. 9. 10:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!