Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ebben w helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben w helyzetben?

Figyelt kérdés

Van vagy is volt egy barátnőm.. 2017.jan. 13-an jöttünk össze.. Idén lettünk volna ugye egy évesek de ő 7-en szakitott velem.. Azután talalkoztunk párszor.. Le feküdtünk, csók, es koszoneskor szeretlekkel búcsúzunk.. "De nem vagyunk együtt és ez meg sem történik " hajtogatta.. Megjegyzem az anyjaék betegesen tiltják tőlem mert félig roma származású vagyok és a nevelő apja fajgyűlölő.. 12.en ra 5napra mire szakitott velem de kozben egyutt voltunk minden ertelemben, csak ugye nem mondta ki.. Elment efy discoba a baratnoivel ahova engem megkert hogy ne menjek.. Úgy voltam vele, nem érdekel,megyek akkor máshová.. Minden más zárva volt és ott kötöttem ki.. Ő elakart küldeni és nagyon lenezoen beszelt velem a baratnoje elott.. Mar nagyon ideges voltam.. Oda ment egy fiu a barati korehez, lányokhoz.. (Megjegyzem elotte mar valtottam par szot a sráccal, )osszehaverkodtunk

Es ahogy oda ment, oda mentem es mondtam hogy bár melyiket "becserkeszheti" de ezt az egyet hagyja.. Aztan tudtam meg hogy barátnőjének a parja.. De kozben az exem ugy felkapta a vizet hogy csúnyán beszélt velem es ideges lettem, felemeltem a hangom.. Aztan jött a kudobo es mondta hogy ne legyen balhe.. Ott hagytam ot es a barátnőjét, elmentem cigizni.. Mire vissza mentem kb 5perc mar mas fiuval kevergettek egymásra.. Oda szaladtam, szet loktem oket es kiakadtam.. Aztan kimentem a discobol de az exem utánam szaladt es sirt hogy ne haragudjak csak ideges lett rám és hülyeséget csinált, mert fájdalmat akart okozni.. Nem érdekelt.. Azóta többször találkoztunk de volt olyan is hogy napokig nem beszéltünk.. És most is ossze akartam vele jönni.. Ezek után.. De hetek óta csak halasztgatja es kibujik a valasz alól..De mindig hívogat meg velem akar beszélgetni.. Ki készít idegileg és tegnap elmondtam neki hogy eleget vartam, belefaradtam es ne beszéljünk.. Azóta egyszer irt hogy rosszul van meg stb en meg lekoptattam mert ugye haragszom ra ez miatt.. Nektek mi erről a véleményetek? Mit láttok jónak ebben a helyzetben, mit tegyek? Sajnos szeretem.. Elore is elnezest a helyesirasert es Köszönöm a valaszokat..



2018. febr. 19. 01:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd a fenébe azt a fene nagy büszkeségedet, ha ő is akarja, meg te is, akkor legyetek újra együtt.
2018. febr. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ijeszd meg és mondd meg neki, hogy válaszút elé állítod, összejöttök újból seperc, adjon választ, vagy elmész ki külföldre, mert ajánlatot kaptál ***
2018. febr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy ő nem tud dönteni.. Lassan már csak nevetek az egészen..
2018. febr. 19. 01:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad a francba,játékszer vagy neki ahogy többi pasi is az,í akivel kavargat.. Apuka tiltja tőled, ugyan a diskoban pasikkal kavarástol nem tiltja? Érdekes,meg vagy etetve szerintem. Hagyjad az ilyen ku.kat,miattuk kerül a tisztességes férfi bajba ha leküld nekik egyet.. Vannak emberek akik egyutt vegyi reakciot csinálnak amugy is,és robbantanak maguk körül,ezek kerülnek később a hiradoba is.. Nem rröltetném,millio lány van,tisztességes is,nem olyan aki bárkivel kever egy diskoban,de közben simán alád is befekszik..
2018. febr. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én hanyagolnám egy ideig, az biztos. És ha ő akar valamit, akkor kell majd a sarkadra állni, és közölni vele, hogy már megvolt az utolsó előtti dobása, nincs több, legyen tisztában a tettei következményeivel...
2018. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszait.. Hasznát veszem..
2018. febr. 19. 09:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Szívódj fel egy kis időre. ne írj vissza, ne vedd fel telefont, utcán csak köszönj és menj tovább. Ha ott vagy az orra előtt és tudja, hogy hülyíthet meg is fogja tenni. Légy a barátaiddal, foglalkozz mással és bízd az időre.
2018. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Minden választ és tanácsot köszönök, hasznát fogom venni..
2018. febr. 19. 13:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 4évig voltam együtt ugyan ebben a szituban mint te,fajgyűlölő szülök tiltották anyja néha engedte....nagy szerelem volt imádtuk egymást szó szerint..4évig! 4év után is úgy csókolt ölelt szeretett mint amikor elsőnek találkoztunk..nem hazudok szó szerint.Fél éve külön vagyunk már lassan,neki új barátja van tegnap láttam meg róluk képet,hogy csókolóznak...nem kívánom azt az érzést senkinek.Letiltottam mindenhonnan....ahonnan csak lehetett és SOHA!! többet nem oldom fel,látni nem akarom.Természetesen én mai napig szenvedek nagyon hiányzik és még nagyon szeretem :) ő meg le sem szar..szóval..ha most a helyedben lennék tiltás mindenhonnan SOHA szóba nem állnék vele te döntöd el.21 F
2018. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak nehéz letiltani is.. Még mindig él bennem a remény.. Hiányzik, a sok közös emlék, de már csak túl akarok lenni ezen az egészen.. És nem tudom hogyan csináljam.. Bátyám azt mondta"Nőt csak nő pótol" hát nekem nem jött be.. Mindenkiben őt keresem..
2018. febr. 19. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!