Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírni az exre?

Figyelt kérdés

9 hónapja szakítottunk. Nem volt veszekedés, külső okok miatt született ez a döntés. Ő utána keresett kétszer, egyszer akart velem találkozni, de én elutasítottam, mert nem voltam rá kész. Azóta nem beszéltünk (5 hónapja), illetve én felköszöntöttem a születésnapján, de ennyi. Egyszerűen csak érdekelne, hogy hogy van, mi van vele. Sértő lehet vajon számára, ha ráírok?

Én vagyok a lány.


2018. febr. 19. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz elérni vele?
2018. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Része volt az életemnek, érdekel, hogy hogy van. Bár, igazad van, nem kell bolygatni az ilyesmit.
2018. febr. 19. 10:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz újra összejönni vele, akkor teljesen fölösleges ráírni! Hagyd békén, ne kavard föl újra a dolgokat.
2018. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem 4 hónap után felkeresett az exem, a semmiből írt rám. Sajnos nálam nem sült el jól. Felkavart.

Nem hiszem, hogy sértő lenne, ha felkeresed. De én azt javaslom, hogy akkor tedd ezt, ha konkrét oka van. Az, hogy "megjelensz", majd esetleg felszívódsz, az nem megoldás.

2018. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, igazatok van, pont ezért nem volt egyértelmű, hogy jó ötlet-e vagy sem. Mert mikor ő megkeresett engem, majdnem mint Téged, 3 hónap után, nagyon felkavart és ezért nem is találkoztam vele. Én akkor egyértelműnek vettem, hogy ő már nem akar tőlem semmit és belehaltam volna, ha találkoznom kell vele, pedig már jól voltam.
2018. febr. 19. 10:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz összejönni vele, hanyagold. Ebből csak bajok lesznek.
2018. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszolónak van igaza, ha nem akarsz tőle semmit, akkor hagyd őt békén! Előbb tisztázd magadban, hogy mit akarsz, mert valami oka csak van a kíváncsiságodnak. Hogy sértő-e azt nem lehet megmondani így, ahhoz ismerni kéne a teljes történetet. Én dühös lennék, ha azzal reményt keltene bennem, hogy unalmában utánam kíváncsiskodik, de nem akar semmit.
2018. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A szakításnak az volt a konkrét oka, hogy akkor ő még külföldön dolgozott és készült hazaköltözni véglegesen. Összebalhézott itthon a családdal és közölte, hogy pár hónap múlva, ha így megy, pakol és irány vissza. Ő szakított nem én, illetve én mondtam ki, miután előadta hogy így értelmetlen a kapcsolatunkat folytatni, mert csak jobban fájna. De ettől természetesen ugyanannyira igazatok van és nem is fogok neki írni, mert el kell gondolkodnom ezen az egész ok és célok dolgon. Lehet, hogy nem normális a kíváncsiságom és ezek szerint még nem jutottam ezen túl. Mindig egy kicsit kérdéses volt bennem, hogy egyáltalán valós indok volt-e stb. Utána meg ahogy megkeresett szintén olyan volt a dolog, ami felbolydítja az embert. Tök igazatok van.
2018. febr. 19. 10:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez akkor jó ha neki sincs senkije sem és ő is vagyok rad, mint te...
2018. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal baj, ha vissza akarod kapni őt. Kérdés, hogy ő is akarja-e. Legjobb az lenne, ha meg tudnátok beszélni egymással ŐSZINTÉN(ez nagyon fontos), hogy mit éreztek, mit akartok a másiktól és minden problémát, ami a szakításhoz vezetett és közösen megoldást találni rá.

Tudom, könnyű ezt mondani.

2018. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!