Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ráírni az exre? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ráírni az exre? Vagy nem tanácsos?

Figyelt kérdés
A barátommal köbö egy hónapja szakítottunk, igazából szerelmesek voltunk egymásba, de kiszeretett belőlem. Sokat merengtem kettőnkön, olvasgattam a messengeres üzeneteket, s rájöttem, hogy bár nyilván ő sem (volt) a megtestesített tökély, mégis nagyban ÉN voltam az önző, nagyfejű, minden-kis-dologból-nagy-ügyet-csináló, nem az ő hibája, hogy kiszeretett belőlem. Hiába jöttem erre rá, és bánok minden szavamat/tettemet, már jobb nem lesz semmi, a véleménye és az érzelmei ugyanazok maradnak. Ezért kérdem, van értelme ráírni, és elmondani neki, hogy rájöttem, hogy tényleg én baftam el, és nem feltétlenül ő? Mert végülis nem haraggal váltunk el, megegyeztünk, hogy ha úgy adódik, beszélgetni fogunk.

2017. márc. 26. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér (akármi is történhet)!
2017. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak ugyebár ő szakított, és nem lenne-e nyomulás, ha megint beszélgetést kezdeményeznék? (vagyis min. elmondanám a "bajomat")
2017. márc. 26. 13:36
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha nem haraggal váltatok el, írj rá nyugodtan. Ugyan ebben a helyzetben voltunk a párommal, csak fordítva. Szüneteltettük egy kicsit a kapcsolatunkat, most ismét együtt vagyunk. Bár nem mindig érdemes erőltetni.
2017. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy bíztattok :)

kicsit féltem kiírni a kérdést, mert azt hittem sok olyan választ kapok, hogy "felejtsd el", "ne erőltesd", "hagyd békén"

2017. márc. 26. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!