Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mondja a párom, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a párom, hogy ha szakítani szeretnék, semmi nem állít meg?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék szakítani, de e szerint a mondtad szerint ő igen...Mi a véleményetek erről? (több, mint 4 éve vagyunk együtt)
2018. febr. 19. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Jól látod, azért mondja, mert ő akar valójában szakítani, de ő mint nagylelkű átengedi neked ezt a lehetőséget, ha szeretnél.
2018. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

És ilyenkor mi viszi rá a nőt, hogy ilyen kijelentésre ne szakítson?


Egyébként ennyire nem tiszta a szitu. Mire miért mondta ezt? Csak a nagy semmiből vagy vitáztatok mérges volt, mi történt?

2018. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát, nem vitáztunk, csak próbáltam megértetni vele, hogy szerintem nem normális, hogy heti egyszer alszunk együtt, és hétközben is ritkán látom. Szerintem lenne több ideje is rám, ha szeretné. Ezt kritikaként fogta fel gondolom, és erre mondta. Egyébként még csak 20 évesek vagyunk, de 4 év után azt hiszem, az lenne a természetes, ha már szinte együtt laknánk (és van is rá lehetőségünk).
2018. febr. 19. 22:27
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Úgy értette megszoksz vagy megszöksz. Konkrétabban ha emiatt szakítanál vele, akkor nyugodtan tedd meg, mert nem érdekli. Mondanám, hogy ne búsulj, majd én alszom veled, de kapcsolatban is vagyok, öreg is vagyok hozzád, meg bizonyos vagyok benne, hogy találsz erre huncutot, amennyit csak akarsz.

31/f

2018. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de amúgy inkább a lelki része hiányzik :D
2018. febr. 19. 23:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért mert ha szakítani akarsz, valóban semmi nem állíthat meg. Sértődött szöveg ez. Ez tipikus szarul elsült vita után.
2018. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet az amit előttem írtak, lehet csak azért mondja mert tudja hogy úgyse teszed meg és így végülis övé az utolsó szó.

Bírom amúgy ezt, hogy a világon semmi kritika nem hagyhatja el egy nő száját. :D

2018. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert úgy is gondolja. Ha szakítani szeretnél akkor semmi (értsd senki.. vagyis ő) nem állít meg. Magyarán mehetsz ha nem tetszik az ami van. Sajnos ez a szomorú igazság
2018. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, úgy értette, hogy megunta ezt a tiniszerelmet, es ha netán te is, akkor mehetsz isten hírével. Szakítani nem fog, mert heti pár alkalommal jó az ingyenszex, de egyéb megerőltetést ne várj tőle többé.
2018. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pont, hogy én untam meg a tiniszerelmet, ezért vitáztam vele. Ha ő is megunta, változtathatnánk, de nem akar...
2018. febr. 21. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!