Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Annyira nehéz így, mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nehéz így, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom nem várhatok ilyen helyzetben sokat, tanácsot sem nagyon.. De azért kiírom magamból. Aztán hátha jön értelmes segítõ válasz.


Nagyon hiányzik a volt barátom. Voltak problémák köztünk, nem volt zökkenõmentes. De azt hittem, mindig együtt leszünk. Ezt meg is ígértük egymásnak, hogy összetartunk, bármi van.

Aztán jöttek a féltékenykedések. Mondtam neki h nem kell féltékenynek lennie a barátaimra, õk haverok és régebb óta ismerem õket, mikor szingli voltam sem jöttem velük össze.

Aztán egyre agresszívabb lett, sok volt a feszültség. Nekem is nagyon fájtak ezek a dolgok. Mindig mindent úgy állított be, hogy az én hibám.

Lényeg, hogy ki kellett volna tartanunk egymás mellett. De akkor meg már csak azt mondtam, hogy mindegy, hogy hogyan, csak legyen vége. Nem tudtunk megbeszélni nagyon fontos dolgokat. De tudom, hogy ezeket meg lehetett volna.

Mit csináljak, hogy enyhüljön bennem ez az érzés? Hogy ezt meg lehetett volna oldani... De már nem lehet. Már nem keres. Pedig annyira szeretném õt.

Szerinte minden az én hibám, azt mondta biztos hogy megcsaltam pedig nem. Miért nyomja el magában ennyire hogy szeret?(mert tudom, hogy szeret,éreztem).



2018. febr. 26. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Ezen a faszin mit szeretnél? Komolyan nem ertem. Gyanusitgat, egy csalo k-vanak tart, elzarna a barataidtol a sajat agybetegsegei miatt, haritja a felelosseget es meg csak kommunikalni se lehet vele.
2018. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tévedsz. Ha szeretett volna, akkor képes lett volna bízni benned, de minimum elmegy szakemberhez kezeltetni a paranoiáját. Exem pontosan ilyen volt, én a féltékenykedései miatt szakítottam vele, pedig nagyon szerelmes voltam belé. Igen, piszok nehéz volt az elején, de azóta se bántam meg ezt a döntést és ha visszamennék az időben, pont ugyanígy cselekednék. Pár évig egyedül voltam, aztán összejöttem valaki olyannal, aki nem csak az utolsó lotyót látja bennem és képes a maximális bizalomra, ennél már soha nem adnám lejjebb.
2018. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha komolyan végiggondolnád, hogy mit szeretsz benne. Le akarta építeni a barátaidat, féltèkeny volt, agresszív volt, mindenért téged hibáztat. Ezek a bántalmazò kapcsolat tipikus tünetei. Jól gondold meg, hogy ezek ellenére mi az, ami miatt èrdemes lenne küzdeni érte.
2018. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!