Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért olyan nehéz elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz elfelejteni valakit? Vagy csak én vagyok ilyen mély érzésű lány aki nehezen felejt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Senkit nem lehet csak úgy elfelejteni aki egykor valamilyen módon az életed fontos része volt.
2018. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem elfelejteni kell, azt nem is lehet. De túl lehet lépni rajta idővel.
2018. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De valakinek igenis könnyen megy a felejtés. Mondjuk valaki szakít a párjával tegyük fel 1 év után és rá 2-3 napra már mással van. Vagy pedig úgy viselkedik a volt barátnőjével mintha sose lettek volna egy pár. Az ilyen emberek szerintem érzéketlenek és sose szerették igazán azt akivel szakítottak.
2018. jan. 9. 20:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy teszem fel a kérdést,hogy egyes emberek,hogy tudnak olyan gyorsan túllépni egy szakításon? Nekem ez sose ment mindig is nehezen felejtettem :(
2018. jan. 9. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:

"De valakinek igenis könnyen megy a felejtés. Mondjuk valaki szakít a párjával tegyük fel 1 év után és rá 2-3 napra már mással van."


És ez biztosan azt jelenti, hogy elfelejtette? Nem lehet, hogy sosem szerette igazán? Az az új delikvens meg lehet, hogy csak pótléknak van, a felejtést elősegítendő.

2018. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen 5-ös igazad van aki ilyen könnyen túllép rajta és mással vigasztalódik az sose szerette igazán az illetőt. Ezt amúgy példának hoztam fel. Azért is tettem fel a kérdést mert engem nemrég hagyott el a párom akit nagyon szerettem de ő már nagyon régóta nem szeretett engem ezért is tette túl magát a szakításon. Csak nekem nehéz őt elengedni.
2018. jan. 9. 20:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális világban nem lépnének át egymáson azok akik együtt kelnek, fekszenek, a legfontosabbak egymásnak, és megosztják egymással az életüket.

Sajnos most ennek a kultúráját éljük, az emberek könnyen eldobják a párjukat, az már más kérdés hogy akivel szakítanak az mennyi idő míg feldolgozza, de elfelejteni nem fogja.

2018. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A felejtés legjobb módja szerintem egy másik pasi csak az tud segíteni.
2018. jan. 10. 11:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen.. a másik pasi akit nem fogsu szeretni és amikor fug akkor is a regire gondolsz. Mindennek időt kell hagyni , egyik kapcsolatból a másikba szaladni egészségtelen. Ha valaki pár napra szakítás után összejön valakivel annak már előzményei lehettek,tehát párkapcsolat alatt is félre léphetett vagy erős kapcsolatot épített ki másik személlyel. A naivitasunk a bizalmukkal sokszor becsapni mert mindig arra gondolunk " ő nem ilyen, ő nem csak meg, ő megbízható , ő érvényes,ő lelki ismeretes ,stb" . Kikapcsoljuk azokat az ösztönös értékeinket amik álltak felfedezhetjük ha valami nem okés , majd bajban állunk mert hagyott el ha semmi gond nem volt otthon

. A kérdések csak röpködnek a fejünkben. Mindig legyél résen akár milyen bizalom van ezt tartsd észben!

2018. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mobil autó correct át írta...
2018. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!