Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Talán mégis szeretem, vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Henike Dorka kérdése:

Talán mégis szeretem, vagy nem?

Figyelt kérdés
Szóval egy fél éve szakítottam a baratommal egy 3 éves kapcsolat után!,Mert úgy éreztem már nem szeretem ....igazábol akkor szakitottunk mikor ki kellett mennem Ukrajnaba papírok miatt egy hét után találtam ott munkát és egy hónap után úgy ereztem már nem szeretem most már haza jöttem persze ő se Nincs itthon szakítás után ki ment a testvéréhez spanyolba! El telt egy fél év a szakitásunk óta, és amióta haza jöttem úgy érzem megint hiányzik és szeretem.De a szüleim egy évig nem beszeltek velem miatta az utolsó évben vele is éltem ...És most hogy haza jöttem és ki bővültem a szüleimel nem tudom mi a helyes??Menyek vissza hozzá vagy mit is érzek most? Csak azért lehet mert haza jöttem? Hagyam el a csaldom újra a szerelemért vagy talán nem is vagyok már csak megszokás? ??

2018. márc. 2. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hiányzik az érzés, amikor otthon voltál, volt melletted valaki. Most meg már nincs. És egyedül érzed magad. Nem biztos, hogy fél év után ő újra akarna tőled valamit is.
2018. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De igen még mindig szeret nuncsi senkijese és nekemse kellett senki
2018. márc. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!