Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem, hogy beleőrülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy beleőrülök ebbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve szakítottunk, viszont mindig is a megszállottja voltam, és halálosan szerelmes voltam belé, akkor is, ha többször bántalmazott és semmibe vette az érzéseimet. Egyszerűen úgy érzem, hogy nem tudom elengedni, akármit teszek, és én tényleg nagyon erősen próbálom magam összeszedni, de nem megy. Akármi rossz történik, mindig azt kívánom, hogy bárcsak velem lenne és segítene. Mióta elhagyott, depressziós lettem és alig bírok kikelni az ágyból. Ha elfoglalom magam, akkor is eszembe jut, és egyszerűen nem tudok ismerkedni, mert még mindig szeretem
2018. márc. 4. 03:11
 1/1 anonim ***** válasza:
61%

Férfi vagy nő vagy? Én 3 évig szenvedtem egy lányért (első szerelmem volt, és első igazibb kapcsolatom).

Nekem sem volt kedvem semmihez, sokszor ő járt a fejembe.

Nem is akartam magam mellé senkit.

De aztán igazából látva, hogy milyen ember lett, rá jöttem hogy csak egy illúzió után siránkozok és beletörődtem.

Elfogadtam, hogy mással van, meg rá jöttem, hogy ennyit nem ért.

Nem érzed úgy, hogy ideje lenne már fel kelni és nem a könnyeidet törülgetni nap-nap után?

Meddig akarod megvonni az élet szép oldalát magadtól?

Hidd el van élet nélküle is.

Igaz, hogy nekem is 3 évembe tellett, de elfelejtettem.

Azóta találtam egy lánykát, akit imádok nagyon és ő is engem. És sokkal jobb ember mint az exem valaha volt, avagy lehetne. Mert ő nem lesz olyan soha.

Ha mindig ezen rágod magad, akkor nem fog javulni semmi.

Ha egyedül nem megy, kérj segítséget. Nem szégyen :).

2018. márc. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!