Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan jutottál túl a legrossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jutottál túl a legrosszabb szakításodon?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja szakítottunk a mai napig sírok miatta, sajnos a kapcsolat alatt sem becsültem meg, mert egyértelműnek vettem, hogy itt van, miattam szakítottunk aztán utána sem úgy viselkedtem ahogy kell, nagyon rossz lett a viszonyunk, teljes szívéből gyűlöl, sőt azt mondja csak szórakozott velem, de nem bírom megbocsátani magamnak, hogy életem szerelmét elveszítettem és soha nem is jön már vissza.
2018. márc. 4. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha életed szerelme lett volna megadta volna a lehetőséged hogy kijavítsd a hibákat. Egy kapcsolat kettőn áll.
2018. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség... Egyszer minden pohár betelik. Ahogy egy kút sem feneketlen úgy egy ember tűrőképessége sem az.

Nyilván ha nem változtat magán sose akkor nincs az a szerelem ami el nem mulna ha a másikat ennyire zavarja.

2018. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, van ilyen.

Alkohol, gyogyszer, nyugtatok injekcioba, megtobb alkohol, megtobb gyogyszer...teljesen lecsuztam...total kivoltam. 2 evig ment igy, mig vegul jott egy lany aki kirobbantott abbol a nyomorult csoves eletbol, abbol a sivar kataton erzelmi allapotbol.

Dobtam a piat, a gyogyszert a stb-t.

4 ev telt el, es rohogok a markomban, hogy az istenbe tudtam en azert a lanyert

Inni, gyogyszerezni. Nem is a lanyert, hanem, hogy nem tudtam elfogadni a dolgot. Elbasztam, igy jartam. Ennyi kellett volna legyen, ehelyett tettem egy ket eves kerulot.

Fogadd el, engedd el. Formalodj.

2018. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg magadnak saját magadat őrlöd, bünteted, én is ugyanebben a cipőben járok, szinte dettó ilyen a helyzet..

Egyesnek igaza van nagyon is!! Két félen múlik mindig nem te baxtad el, nem..így van tettél egy vargabetűt..lehet amúgy hogy csak a dühödet irányítod magadra még az is lehet..felé nem akarod mert vissza akarod kapni marad az hogy belül rágod magad. ÍRJ ki magadból mindent!!!! Mindennap....írj neki levelet ne küldd el..

majd ha úgy érzed már fel tudsz kelni reggelente és jókedvvel indítod a napot írj neki egy búcsúlevelet és égesd azt el ...bár ennyit sem érdemel! Amiket leírtál róla..Van úgy hogy mi erőltetünk egy párkapcsolatot azt meg nem lehet..

2018. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!