Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Berki miért cserélte le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berki miért cserélte le a fullos Hódi Pamelát egy ilyen másodvonalas elvált nőre? (képpel)

Figyelt kérdés

Pamela:

[link]


Azért Pamela top kategóriás elit nő nagyon fullos.



Katona:

[link]


Ez a nő meg olyan nagyon átlagos, falusias kinézetű parasztlányka. Aki ebben a nőben lát fantáziát az elég érdekes ember.


2018. márc. 5. 20:58
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

És te miért védet a hódot?

amúgy nem ez az új nő az ogre, hanem berki.


Én nem követem őket, sosem néztem a tvben, erről is, hogy ők nincsenek együtt, meg új nő, most értesülök, innét.

Az igaz, hogy ez az új nő, nem annyira szép és kis ártatlan szürke kisegér, de ezerszer értelmesebbnek néz ki, mint a pamela. :) sőt, pamela nem is néz ki jól, a tipikus "addig ütném, amíg mozog" feje van.


22N

2018. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdezo szerintem te nem tudod kinek mennyi pénze vagy nem te vagy a bank, a pénztárcája, a párnája alatt a fogtündér hogy kinek mennyije van...


Van az a mondás hogy a világ legjobb nőjét is unja valaki.


Ez nem jelenti azt h én egyetértek veled, nekem a Hódi Pamela is messze all a jó nő kategóriától, a másik nőt meg nem tudom ki de más a kisugárzása az már biztos.


Ha neked már volt életedben komoly meg komolytalan kapcsolatod akkor tudsz mérlegelni hogy az a fontosabb hogy most el illegj billegj valahol egy kiscsajjal aki nem mozgat meg benned semmit, meg rajtad se semmit egy idő után meg főleg az utóbbit, vagy van egy olyan jó akitől pár v múlva is ha megérzed az illatát bendulsz...

Vannak különbségek, nem mondom hogy egyik a másikat képviseli a fent említett nők közül de a nézőpontodbol itelve hogy eszerint gondolkozol próbáltam elmagyarázni Neked a különbséget.


A legfontosabb hogy soha ne legyél ennyire határozott semmiben hogy Te tudsz mindent a legjobban mert csak a hülyék holt biztosak mindenben, főleg másik magánéleti kérdéseikkel kapcsolatban.

2018. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
38%

A Berki a valóságban egyáltalán nem olyan ám, mint a tv-ben...:)


Ő nagyon jól ráérez arra, hogy miben van pénz, és mivel ő nagyon szereti a pénzt, hajlandó sok mindenre, és mivel van egy olyan provokáló, erőteljes alap személyisége, amire "rá lehet építeni" pluszban ezt a tv-s imidzs-et, tökéletesen eladhatóvá válik...


A való életben egy normális, humoros, intelligens figura, kicsit magasabb egóval, mint az átlag, ez igaz, de pl. a nőkkel és az idősebbekkel kifogástalanul udvarias.

2018. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
89%

Sírok, komolyan... :D


22N

2018. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyébként a kérdező a Pamela! :DDDDDD


Ugyanolyan kretén stílusban reagál, mint ahogy az "igazi" szokott! :D


De nyugi Pami...biztos továbbra is kapsz majd zsebpénzt, bár nem valószínű, hogy ugyanannyit mint eddig, de azért kenyérre tuti futni fogja még...bár a mű dolgokért lehet ezután meg kell majd dolgoznod...

Az biztos idegen lesz majd a számodra, de tudod sohasem késő elkezdeni! :)


Sok sikert...:)

2018. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
93%

Mondod ezt te, aki még egy kérdést is kiírt ezzel kapcsolatban! :DDDDD


Vagy azért írtad ki mert tényleg te vagy Pamela (és akkor ez még a jobbik verzió) vagy tényleg ennyire szánalmasan unalmas az életed, hogy a celebekkel foglalkozol...:D


Mi csak a kérdésedre válaszolgatunk...tudod, te tetted fel! ;)

2018. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, popcornt! :D

Szánalmas a kérdező. :)

Normálisan írt neked mindenki, te miért vagy alpári stílusú?


Plusz miért ne lennék nő? :) Azért mert 22, pontosabban jövő hónapban 23 leszek? Lehet, hogy korban szerinted nem, de mint ember, igen is az vagyok.

Akkor részletezem, off (sorry): 18 évesen anya kidobott otthonról, mert nagykorú vagyok, tartsam el magam. Diákmelós pénzzel (konkrétan havi 50 ezer), kivettem egy szobát, közbe gimiben tanultam. Miután leérettségiztem, elkezdtem az egyetemet. Családi okok miatt első félév után abba hagytam, édesapám elhunyt. Az akkori exem a temetés napján dobott ki SMS-ben. Anyára nem számíthattam, én neveltem az akkor 4 éves húgomat. Utána fogtam magam és teljesen egyedül kiköltöztem Angliába, úgy, hogy ráadásul senkit sem ismertem itt. Azóta itt élek, össze szedtem magam lelkileg, pénzügyileg, fizikailag, stb.. :) Na, ki nem (érett) nő? :) Nem akarok nagyképű lenni, de szerintem sokra vittem már és még rengeteg tervem van.


És akkor vannak ilyen Hódi Pamelák, akiknek a segge alá van rakva minden és őket imádják. Közbe meg a világon mindenki küzdd a saját sorsáért, mások meg ő érte rajonganak. Na én ezért nem szeretem az ilyen típust. A másik nő ezért szimpatikusabb külsőre, bár kitudja mi van a háttérben.


na bye, 22 NŐ :)

2018. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
űEzt a csávót akárhányszor meglátom, instant röhögőgörcsöm lesz, gólem úr.
2018. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

# 25

Nem biztos, sajnos van olyan ismerősöm, nem is egy, aki rajong ezért a nőért.

2018. márc. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

29!


Ez ijesztő! :D

2018. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!