Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Orvosom Olanzapi tevát Aurorix...

Orvosom Olanzapi tevát Aurorixra cserélte lehetséges, hogy nincs elvonási tünetem?

Figyelt kérdés

Az Aurorixet három hónapja szedem az Olanzapint évekig max 20mg-os adagban...de erős halucinációk gyötörtek.

Nem lett fokozatosan csökkentve hetekig az adah csak pár napot.

Nincsenek halucinálásps hangok a fejemben,talán néha 5-10-erc vihogás'jön rám.


Öt napja nem szedem,ez kevés tudom.

Remélem nem jönnek elő elvonási tünetek?



#Olanzapin teva.Abilify #elonádi tünet #élénk hangulat #jókedv.
2018. febr. 1. 22:57
 1/4 A kérdező kommentje:
# adag,halucinálásos.
2018. febr. 1. 23:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak a benzodiazepin típusú nyugtatókhoz értek, de amit tudok, elmondom, hátha segít. Ha az Olanzapinnak ugyanaz a hatóanyaga, mint az Aurorixnak, akkor megúszhattad az elvonási tüneteket. De sok gyógyszernek hosszú a felezési ideje, azaz lassan ürül ki a szervezetből, így az is előfordul, hogy valakinek 7-14 nap után jelentkeznek az elvonási tünetek. Reméljük, Te megúszod.
2018. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi,nem az a hatóanyag de új az orvosom és szerinte félre gyógyszereztek évekig.

Biztos sok idő mire kiürül' a szervezetemből...


De az új gyógyszertől meg teljesen jó az életminőségem.


Csak reménykedem,hogy nem zuhanok meg hetek múlva.

(köszi a választ)

2018. febr. 2. 00:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Aurorix-et szedek fél éve, napi 2 db-ot, és szuper eddig. Már próbáltam párat de mindnek volt mellékhatása, ez viszont nagyon bevált. Remélem neked is használni fog.
2018. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!