Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit szolnal ha a parod igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnal ha a parod igy viselkedne?

Figyelt kérdés
A parom szombaton egesz nap nem jelentkezett.O Pesten lakik en sokszor nala vagyok de munka miatt jelenleg nem elek vele.A lenyeg este 9 korul mindig irunk egymasnak akar orakat.Mindig.Most szombaton kb masfel oraja elerheto a messengeren de nem ir.Erre rairok visszair hogy ja igen egy haverommal irogatok es most akartam irni hogy eljottunk a haverokkal bulizni foci utan, most pedig lemerulok.Szia.Persze amugy mindig ir ha elmegy bulizni es ha hazaert ejjel amugy nem egy kisfiu felnott ferfi 41 eves.Erre en kiakadtam es irtam neki nem ertem maskor soha nem merulsz le delutan 4 ig otthon ultel es nem toltottel telot?Es miert nem irsz magadtol ?jo bulizast!tehat nyilvan megsertodtem.erre semmi valasz.Azota se.Se egy uzenet se hivas.Keressem en ezek utan?
2018. márc. 8. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csutortok van. Azota nem jelentkezett? En kezdenem elfelejteni ezt a nagyra nott gyereket.
2018. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Tuti becsajozott.
2018. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem jelentkezett.meg neki all feljebb
2018. márc. 8. 13:40
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mióta vagytok együtt. Az viszont felettéb gyanús, hogy szombat óta nem keres. Nem beszéltetek meg találkozót a hétre? Én a helyedben nem írnék rá, mivel te írtál neki utoljára és majd ha akar válaszol.


22/L

2018. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt a vége...
2018. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a gondja hogy en ezen kiakadtam.
2018. márc. 8. 13:41
 7/15 A kérdező kommentje:
masfel eves kapcsolat.Engem az erdekel mi a velemeny arrol amit csinalt
2018. márc. 8. 13:42
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Őszintén? Semmit. Nem igénylem a folyamatos beszélgetést, kifejezetten utálok chatelni, és kizárólag olyan emberrel tudnék együtt lenni, aki hasonlóan áll a dologhoz és hasonlóan úgy gondolja, hogy akármennyire is szerelmes az ember, nem kell minden nap (főleg órákig) beszélgetni, simán kimaradhat 1-2 nap, főleg, ha van más dolga. Mi amíg távkapcsolatban sem írkáltunk minden nap és nem volt ebből semmilyen konfliktus. Volt olyan exem, mint amilyen te vagy a kérdésed alapján, többek közt ezért is lett ex.
2018. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedése gyerekes... Tuti van valami, (vagy inkább valaki) a dolog mögött. Szombat már elég régen volt, azóta illett volna keresnie. Nem hiszem hogy haverozás lenne a dologban... az én párom is szokott haverozni, de még olyankor is ír ha van ideje. Persze, ha az ember beszélgetni megy, nem egész végig a telefont nyomja, de egy 2 perc amíg ír neked beleférne.

Sajnálom, de itt valami elmúlt...így kívülállóként nem úgy látom, hogy van még jövője a dolognak...

2018. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Biztos, hogy a párod?


Oké, értem én, hogy sok ember a személyes beszélgetés híve, de legalább felhívhatja annyira, hogy megkérdezze, hogy hol vagy. Ráadásul azt sem tartom normálisnak, hogy egy hete nem keres... Arra vár, hogy megkeresd, kérj bocsánatot, és legyél az utána futó kiskutyája, csak ez nem így működik. Legalábbis remélem, hogy nálad sem így működik.


22/N

2018. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!