Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a menyed így...

Mit szólnál ha a menyed így viselkedne?

Figyelt kérdés

A menyem elment itthonról, lemostam az ablakot, és egy szép függönyt is tettem fel az ablakra, hazaért mikor még bent takarítottam a szobában, és megkérdezte "hát ez?" és másnap már vissza is rakta a régi függönyét.

Nekem rosszul esett, egy gyönyörű függöny volt, nem egy divatja múlt sz@r.

Többet nem csinálok meglepetést az biztos, szóvá tenni sem fogom, csak rosszul esik.


2012. dec. 9. 18:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%

Kinek a lakása történt a függöny csere?

Ha a mennyében akkor egyetértek vele, neki lehet nem tetszik annyira.

2012. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%
De ez az ő lakásukban volt? Mert akkor ez biztos csak provokáló kérdés...
2012. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
91%
Na igen. A kérdés elég hiányos. Kinek a lakása? Vagy a menyed ha nálad él, akkor külön szobájuk van?? érte hogy takarítsd ki a szobát vagy lakását??
2012. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Én egy meny vagyok, nálunk is voltak olyan dolgok, hogy anyósom kissé erőteljesen beavatkozott bizonyos ügyekbe, mint pl. függöny, takarítás, stb. Nem is az a baj, hogy ezt csinálta, hanem az, hogy utána nem beszéltük meg. Ti ne kövessétek el ezt a hibát. Nem az a baj, ha az ember nem azt csinálja amit a másik elképzel, hanem az, ha hallgatnak utána és mindketten durcásak. Mert egyik durca követi a másikat és halmozódik és ez bizony nagyon nem jó. Minél előbb beszéljétek meg, tegyétek tisztába a dolgot. Hidd el, segíteni fog. Sok sikert!
2012. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%
Mint mindenkinek nekem is az a kérdésem, hogy kinek a lakásában történt? Ha az övében, akkor igaza van. Ha te unatkozol,akkor takaritsd az ablakot a saját házadban. Ha kiadtad neki a lakásodban egy szobát,akkor sem jogos, hogy bemész a szobájába.
2012. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
91%

Mindegy, kinek a lakása, ha a szobát a menyed (meg gondolom, a fiad) használja, akkor oda ne menj be,csak akkor, ha behivnak oda. Takaritani, átrendezni meg végképp nem jó ötletm képzeld el, ö csinálná ugyanezt a TE szobádban?!

Mindenkinek joga van a saját szobáját a saját izlése szerint berendezni, ha neked jobban tetszik a az a függöny, amit odatettél, akkor tedd a saját szobádba, az övében meg legyen az, ami neki tetszik.


Én is anyós vagyok, de eszembe nem jutna a gyerekek lakrészében bármit csinálni anélkül, hogy megkérnének erre.

2012. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%

A titok: élni és élni hagyni.


Ez a Magdi Anyus stílusú "bátorkodtam" feeling nagyon terhelő és frusztráló tud lenni.

2012. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Az én házam természetesen, és most kiakadtam, mivel ha ő nem csinálja meg akkor muszáj vagyok én, mivel az én ablakom, és ha retkes akkor az én szégyenem!
2012. dec. 9. 19:05
 9/41 anonim ***** válasza:
72%
Aszongya természetesen az én házam :D ez jó, az is természetes már a mai anyósoknak, hogy a másik házában rendezkedjenek...ez a természetesen nem is olyan természetes.
2012. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%
A nagyanyám szívesen rendezkedik a mi lakásunkban is azzal a címszóval hogy az ő szégyene ha valami nem áll úgy ahogy neki tetszik.
2012. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!