Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Racionalitás és szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Racionalitás és szerelem?

Figyelt kérdés
Őszinte-e az, amikor valaki szeret Téged; de racionális okokból már nem akar többé szenvedni, ezért egy másik párt választ és eltaszít magától, mondván, hogy már a másikat "szereti"? Boldog lesz; vagy rájön arra, hogy valami hiányzik az életéből, amit csak egy embertől kapott meg egész életében?

2018. márc. 8. 21:46
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor semmi értelme nem volt. Még mindig nem fogod fel, hogy beteg, de mindegy; ebből a megvilágításból kellene nézni, de igazából lezártam itt a kérdést. Sziasztok.
2018. márc. 9. 09:33
 12/23 anonim ***** válasza:
De akkor mi a szarnak írtad ki a kérdést? Idióta.
2018. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Fél igazságot látok abban amit írtál kérdező. Szerintem ha szeret , de még is taszít ott saját magával van valami baja , amit benned testesit meg . Az hogy miért erre én is keresem a választ. A sok filozofálás csak mindig egyre tágabb es tágabb gondolatokat sző , anikor azt hiszed aha igen ezért nincs velem , akkor eszedbe jut megint valami ujabb dolog ,és annyi féle varriációt építesz fel , hogy nem tudod azt kibogozni .
2018. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
12-es köszönöm a kritikán aluli hozzászólásodat, látszik, hogy érzelmileg fejlett ember vagy. 13-as, neked köszönöm a hozzászólásodat. Próbáltam megérteni, hogy hogyan működik egy borderline személyiség; amikor egyik nap az én karjaimban van, sír, ölel, csókol, szeret és én vagyok az igazi. 12 óra múlva pedig nem én vagyok, hanem fogakat összeszorítva egy racionális társ, aki jobban tudja őt kezelni; valamint kijelenti, hogy elnyomja az érzéseit és kész. Azt hiszem, hogy talán csak a hasonló betegségekkel küszködő emberek élik meg ezeket a jeleneket. Köszi, sziasztok.
2018. márc. 9. 11:45
 15/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem tetszett a véleményem, attól még ez az igazság. Na hogy választ kapj a kérdésedre: boldog lesz a másik ember mellett, hisz őt választotta, nem téged. Ennyi.
2018. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem a véleményed nem tetszett, hanem a stílus. A lényegét a kérdésnek most sem értetted meg. Elmagyarázom: Van olyan, hogy saját szájából hallva szíve szerint engem szeret, de racionális kapcsolat mellett dönt. Ezek szerint van. Kérdés lezárva, köszönöm a válaszokat, sziasztok.
2018. márc. 9. 13:31
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Elmagyarázom: Van olyan, hogy saját szájából hallva szíve szerint engem szeret, de racionális kapcsolat mellett dönt. Ezek szerint van."


Jó nagy palimadár vagy hallod-e. Olyanról még nem hallottál, hogy az egyik fél mást mond, mint amit cselekszik? Rengeteg ilyen ember van és ilyenkor nem az a lényeg, hogy mit mond, hanem, hogy mit csinál. Hiába mondja azt, hogy szeret, ha közben mással van együtt. Akkor ezek szerint mégsem szeret annyira, mindig a tettek számítanak. Persze, bele lehet magyarázni, hogy mentális baja van a férfinak/nőnek, de ez csak duma.

Ugyanez a helyzet, amikor valaki megcsalja a párját, de közben meg azt mondja neki, hogy szeretlek. Mást mond, és mást cselekszik, de nem azért, mert mentálisan beteg. Egyszerűen ilyenek az emberek. Mindig a tettek számítanak, mondani lehet akármit. Jobban járnál ha elfogadnád, ő mást választott, nem téged.

2018. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Jólvan, meggyőzted a palimadarat. Sziasztok.
2018. márc. 9. 14:39
 19/23 anonim ***** válasza:
Szia.
2018. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy volt, hogy "szeretem, DE..." és a de után jöttek az ellenérvek:

- hogy nem tisztel

- hogy nem jár a kedvemben

- hogy hazudik

- hogy úgy beszél velem, mint egy darab szärral.

2018. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!