Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érthető a viselkedése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető a viselkedése?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig oda voltam lányért, szerettem, aztán nagyon rövid időre össze is jöttünk. Aztán nagyon durván belegázoltam a lelki világába (nem tudom, mivel - be voltam rúgva). Ezután elkezdett úgy viselkedni, mintha soha semmi nem történt volna köztünk. Soha, semmi.


Szerintetek korrekt dolog, hogy meg sem indokolta, nem mondta el, hogy mit tettem/mondtam, még úgy sem, hogy pontosan tudta, hogy nagyon sok hónapon keresztül nagyon durván kivoltam miatta?


2018. márc. 11. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érthető. A részegség nem kifogás. Hány éves vagy, hogy azt hiszed, hogy az felment, hogy hónapokig kivoltál miatta? Nem lehetsz valami felnőtt... Egy bunkó, össze-vissza beszélő, részeg ember rohadt kiábrándító.
2018. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg meg van az oka rá ha ennyire elzárkózott tőled.
2018. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem érthető, annyit azért jogod lenne tudni hogy mit követhettél el. Nem beszélve a mebocsájtásra való törekvésről, ami elengedhetetlen. Ezt így szerintem nem lehet csinálni. Rúgjon ki, oké, de indokolja meg. Nem tudom elképzelni, hogy lehet olyan rosszat tenni ami még ezt se engedi meg.

De igaz, amíg nem tudni mi is történt, nehéz ítéletet mondani. Ördögi kör.

2018. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!