Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érthető, hogy nagyon megbántód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, hogy nagyon megbántódtam?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat, mostanában rengeteg vita,nekem első, neki sokadik.

Tegnap beszélgettünk, elmeseltem neki, hogy fájdalmaim voltak, ennyit tudtam mondani az aznapi napomrol (amiről faggatott). Kicsit összekaptunk, majd megkerdeztem: na és mit szólsz a napomhoz? Ő erre rávágta, hogy neki tetszett. Én lefagytam. Ez most komoly? Örül annak, ha nekem fáj (fizikai fájdalom)? Persze aztán jött, hogy nem gondolta komolyan, de semmi mást nem mondott a témáról, pedig írtam neki, hogy nagyon megbántott. Csak annyit hajtogatott, hogy nincs kedve erről beszélni. Teljesen meginogtam, hogy képes volt ilyet írni.

Azóta a Facebook profilomat deaktiváltam, nem tud elérni, csak telefonon vagy személyesen. Még nem keresett.


Bármi vélemény, tanács az üggyel kapcsolatban? Minden jól jön, mert rosszul érzem magam :( Köszönöm.

20/F 18/L



2014. febr. 6. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon csúnya volt a barátodtól... én is megsértődtem volna.

Várd meg míg ő keres.. aztán mondd el neki, hogy eddig te mért nem kerested, és hogy gondolkodjon el kicsit.

2014. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LazyJones ***** válasza:

Miközben elvileg szeretitek egymást, képes(ek) vagy(tok) ilyen kis hülyeségeken megsértődni? (Már elnézést...)


Ok, lehet, rosszkor sütött el rossz poént, de ezért deaktiválni facebookot, várni hogy keressen...nekem picit azért erős túlzásnak tűnik. Mi lenne, ha inkább megbeszélnétek a problémákat duzzogás helyett?

2014. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A nők hajlamosak túlreagálni dolgokat.(Sokszor jogosan!) És a kérdező nem szó nélkül duzzog, említette a barátjának, mi a problémája, de nem akarta vele megbeszélni. Ezek után én is ezt tettem volna.
2014. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kis hülyeség. Azt írja neki, hogy fájt valamije egésznap, és azt kapja válaszul, hogy "hú, ezjól hangzik", ez senkinek sem esne jól. Még viccből sem.
2014. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez valami facebook kapcsolat?

szerintem észre sem vette hogy eltünt a profilod:D

szakíts vele facebookon :D

nem szeret

2014. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket mindenkinek.

Valóban meg akartam vele beszélni, többször is belekezdtem a témába, nem ment. Az sem mellékes, hogy ez nem az első eset.

Egyébként nem facebook kapcsolat, pont ezért nem akartam ott "folytatni", amúgy sem bírom a virtuális életet, de nem tehetjük meg, hogy mindig telefonon beszéljünk.

2014. febr. 6. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Nyilván nem örül annak, ha fáj valamid, inkább az lehetett, hogy még mindig azon járt az esze, amin összekaptatok és vagy hirtelen eszébe sem jutott, mit meséltél előtte, vagy nem jutott el az agyáig, hogy mit kérdeztél, csak gyorsan rávágott valamit.

Mi mást mondott volna a témáról, mint hogy nem gondolta komolyan. Igazából kérhetett volna elnézést, ha nem tette meg, de azért ekkora harag nem kéne, hogy legyen belőle.

2014. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!