Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nők mi a francért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők mi a francért nem próbálják a kapcsolatukat helyre hozni? Miért egyből szakítanak ahelyett hogy meg beszélnék a problémájukat a párjukkal?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 21:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Én ponthogy azt látom, hogy inkább a nők azok akik javítani akarnak, a férfiak meg elvannak a langyos kakiban.
2018. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem igaz
2018. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Én is tettem hogy meg romlott a kapcsolatunk de ha szól hogy ez vagy az van akkor talán még meg menthető lett volna a 6 éves kapcsolatunk ahelyett hogy fel rugott mindent és most ő lehet hogy jól van csak én meg bele pusztulok
2018. febr. 1. 21:56
 4/24 anonim ***** válasza:
5%
#1: Kizárólag akkor akarnak toldozgatni-foldozgatni, ha az a pasas vagy kirívóan népszerű, vagy kirívóan jól néz ki, vagy kirívóan tehetős, vagy ezek kombinációi, minden egyéb esetben sátáni kacajjal rúgnak kifelé páros lábbal az ajtón jelentéktelen hibák, problémák miatt, de úgy, hogy mire észbe kapsz, már öt másik atomkannal veteti magát körül.
2018. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Itt is csak azt olvasom,hogy a nők tepernek, a ferfiak meg elvannak, nekik mindegy. Kornyezrtemben pedig nincs szakitas,csak eskuvok :d
2018. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
4%
Tudod, eljön az idő, a férfi életében. Mikor annyi büdös lotyó baxta át a oalankon
2018. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem minden ember partner egy kapcsolat ápolásában. Plusz ha az összes barátnőd azt mondja, dobd a pasit, idővel dobod.
2018. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
3%

Tehát, baxta át a palánkon, hogy egyszerűen már nem hatja meg a dolog :D

Néha én is így érzem magam . És egyszerűen felesleges az erőfeszítés.

Egyszer kétszer még én vagyok a szamár, és teperek hogy megbeszéljük. De ezek után már valahogy nem hajt a dolog :)

Ez van, ilyen az élet ....

2018. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
4%
7-es így van ez! A nőket könnyen manipulál egy ismerős , barátnő amely hatására nem próbál javítani a kapcsolaton ha nem átszállás egy másikba egyből... szégyen !
2018. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
4%

Mert tudják, hogy ha szakítanak akkor is max. egy hét és van újabb pasijuk.

Épp ebből kifolyólag, egyik kapcsolatukban sem akarnak lenni igazán. Válogatnak, válogatnak, de érdekes mód szinte soha nem szinglik. Elvannak egy kapcsolatban amíg nem jön akármi és rögtön egyből át egy másikba.

De persze egész álló nap arról megy a fáma, hogy a férfiak nem gondolják komolyan a dolgokat. Mert ez aztán nagyon komoly hozzáállás amit ők csinálnak.

2018. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!