Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem! Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Közel 5 éves kapcsolatomnak lett vége, ami igazából egy jó pár hete húzódik. Volt itt mindenféle indok... (régen hogy viselkedtem->a családom milyen ez által én is olyan lettem stb) ,de ami végülis lezárta ezt az egészet, hogy “nem vagyok beléd szerelmes már” . Mivel hetek óta van ez a történet , elég sok mindenről szó esett! Mint például legyünk barátok, találkozzunk néha, meg hogy később lehet hogy van esélyünk ( igazából tejesen pozitív dolgok) , majd most amikor már “ végleges “ lett , jött hogy többet nem akar se beszélni se találkozni velem. Ebből már nem lesz soha semmi, mert érzi hogy rá jó hatással lett a szakítás. Meg ő ismeri magát, hogy tudja előre mi lesz, x hónap elteltével . ( tehát mindennek ah ellenkezője amit azelőtt mondott )

Egyedül akar lenni, neki nem kell nő. Lezartuk, hagyjuk egymást békén.


Nektek mi a véleményetek erről az egészről?


2018. márc. 14. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, Te szeretnél tartalék pina lenni? Mert a "maradjunk barátok" ezt jelenti.
2018. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged, el is mondta, tehát tök korrekt veled. Szerintem ebbe az egészbe te látsz bele olyan dolgokat, amik nincsenek/soha nem is voltak benne. Engedd el ezt a pasit, itt az ideje.
2018. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő le tudja zárni veled és simán tudna nélküled élni.

Te erre nem vagy képes, vagy csak nagyon nehezen.

De muszáj lesz elfogadnod, hacsak nem akarsz olyan pina lenni mint amit az első válaszoló is írt.

2018. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem polgári szerződés, hogy amit egyszer leírt, az úgy is lesz - akár kényszerítő erővel.


Megteheti, hogy nem őszinte, megteheti, hogy hazudik, hogy hiteget. Az már más kérdés, hogy mennyire korrekt eljárás...főleg közel 5 éves kapcsolatnál.


Lehetséges, hogy akkor valóban úgy gondolta, de az egyedüllét ráébresztette arra, hogy neki valóban jó most egyedül.


A kapcsolatnak vége, miért kéne még találkozgatni??


Az én véleményem az, hogy le van zárva és tovább kell lépni. Nincs értelme, hogy te még vágyódj utána vagy többet képzelj bele a dologba. Mihamarabb próbálj túllépni és tanulni belőle.

2018. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
A helyedben azért megmondanám neki hogy te is meguntad mert kicsi a farka.
2018. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
kimondta, hogy nem szeret, egyedül akar lenni, innentől mi a kérdés? bármi több, amit forszírozol ez után, elkeseredett, az önbecsülésedet megsemmisítő szerencsétlenkedés lesz. próbáld meg emelt fővel viselni, úgy se lesz könnyű, de így legalább nem alázod meg magad még jobban. ez a maradjunk barátok meg majd a jövőben esély dolog remélem te is érzed, mekkora kamu és porhintés, főleg h írod, mióta végleges, nem keres téged. kapd össze magad és a maradék önbecsülésed! NEM SZERET! innentől még ha holnap is megjelenne és fogadkozna, akkor se bízhatnál benne (hasonlóban vagyok én is szóval nem hülyeségeket beszélek, tapasztalat)
2018. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!