Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított, de attól tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított, de attól tudni akar rólam, beszélgetni. Ez mi?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban 3évet voltunk együtt külön laktunk, tényleg jól működött minden majd egy nap hirtelen azt mondta a barátom ő nem tudja folytatni. Az indok az volt, hogy eljutottunk olyan pontra hogy mélyíteni kéne a kapcsolatot ami nála azt jelenti: összeköltözni.

Én ezt nem pedzegettem neki, mert nem éreztem még őt készen erre és különben is 5percre lakunk egymástól. Igaz majdnem minden napunkat együtt töltöttük. De hagytam heti szinten nélkülem a barátaival kiülni. Sőt ha becsúszott egy-egy vadabb éjszaka se ordítottam le a fejét, csak felcsaptam nővérkének és próbáltam visszahozni a jelenbe. Főztem, mostam, takarítottam rá is ugyanúgy. Szóval nem telepedtem rá.

Villámcsapásként ért.


Nálam mondta el, több óráig sírt, alig akart végül elmenni. Majd a végén azt kérte, hogy ő szeretne beszélgetni velem, mert fontos vagyok számára és nagyon szeret, de ő tényleg nincs kész az összeköltözésre.

Kérdem én, ki beszélt erről? De hajthatatlan volt, csak ezt mondogatta.

Minden nap megkérdezi hogy vagyok hogy telt a napom, én pedig kértem hogy ezt így ne, mert így nem lehet elengedni a másikat. De ugyanúgy keres. Volt hogy átjött este, mert nagyon rosszul érzi magát szakítás óta és hiányzom neki.

Mit is tehettem volna, lehet parancsolni egy olyan szívnek aki szeret? Csak beszélgettünk szorította közben a kezemet, potyogtak a könnyei, de nem aludt nálam és nem is történt semmi testi kontaktus!

(Ja és nincs semmiféle harmadik fél!)


Tudna valaki erre valami okos megfejtést írni?


2018. márc. 14. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Te hogy érzed magad a szituációban? Azon kívül, hogy villámcsapásként ért, nem làtom ecsetelve, hogy te hogy vagy. Szerintem csak gyáva elengedni, mert túlságosan fél a változástól. Vannak ilyenek, az én exem is ilyen.


Szétmentünk, de akar keresni, stb.


Neked mire van szükséged? Vissza akarod kapni? Vagy akkor hagyjon békében?

2018. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen még fel se fogtam, hogy vége.

Szeretem, persze hogy szeretem és persze, hogy azt akarom hogy ez a rémálom érjen véget. De nem meggyőzhető a folytatásról, viszont ezzel hogy nap mint nap keres ha akarnám se tudnám elengedni. Teljes a káosz bennem, de szeretem.

2018. márc. 14. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem próbáld meg akkor, hogy tiltsd le, ne tudjon keresni. Lehet kell neko idő, amire letisztul, hogy tényleg te kellesz neki, de ezt csak így lehet kideríteni.

Engem is rángattak, szerintem rosszabb, mintha nem is beszélne az ember a másikkal.

2018. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő se tud elengedni és nem is fog amíg így rajtad van.

Szerintem próbáld meg ignorálni ahogy lehet:) Ha nem akarja újra kezdeni akkor most felesleges ezt erőltetni.


Vagy mondd neki hogy szüneteljetek 1-2 hétig teljesen ne beszéljetek, és döntse el hogy mit szeretne, mert ez ilyen se veled se nélküled kapcsolat.

2018. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!