Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak ez miatt a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ez miatt a barátommal?

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején élveztem a szexet, de már most oda jutottam, hogy csak nyűgnek érzem. Egyszerűen nem kívánom vele a szexet. Nagyon rosszul érzem miatta magam, mert ezt elmondtam neki, és láttam rajta, hogy nagyon rosszul esett neki. De ez nem csak egy átmeneti állapot, már több mint fél éve nem élvezem vele. Volt már valakivel ilyen? Fontolgatom a szakítást, még ha a szívem megszakad akkor is, mert ezzel csak neki is, meg magamnak is ártok. 22/L
2018. márc. 14. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Jó, nem élvezed a szexet. Miért is nem élvezed a szexet, mi változott?
2018. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, miért kapott lepontozást az első. Tényleg az vezet megoldáshoz, ha a kérdező rájön, mi változott. Egy 22 éves ember nemi vágya nem szokott csak úgy hipp-hipp megszűnni. Fontos lenne tudni, hogy csak vele nem kívánod, vagy egyáltalán nem vágysz a testiségre.
2018. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem szereted, nem kívánod. Mi ebben a nehéz? Már eddig sem kellett volna várnod a szakítással. Egyébként közölted ezt vele, vagy csak nekünk puffogsz itt szorgosan? Mert, ha nem is közölted vele, miképp tehetett volna a kapcsolat, szex fellendítéséért?
2018. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

tényleg szorult volna ez azért némi magyarázatra,hogy kommunikációs probléma a baj forrása,vagyis a lustaság?

vagy pedig az alap kémia ami felszívódott?

2018. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy válaszol a kérdező, igy most már könnyű lesz kideríteni az okot és ezáltal válaszolni a kérdésére.
2018. márc. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" ezt elmondtam neki, és láttam rajta, hogy nagyon rosszul esett neki"

hát az szomorú valóban, de ezen kívül csinált valamit, változtatott, megkérdezte, hogy volna jobb neked?

2018. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vele van a gond, csak már nem érzek iránta fizikai vonzalmat, és ebből kifolyólag a szexet sem élvezem.
2018. márc. 16. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!