Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak? A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak? A barátommal lassan 3 éve vagyunk együtt. Egy ideje összeköltöztünk, minden szép és jó. De én szép lassan kiszerettem belőle. Ő viszont imád engem és nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem mint embert, de hónapok óta gyűlik bennem ez az érzés, és nem akarom vesztegetni az idejét. Mit tegyek? Sajnálom,hogy nincs valami nyomósabb okom, pl sok veszekedés, eltérések...

Bónusz: ha szakítunk, egy ideig nem tudok majd még elköltözni, szóval kínos a szitu...


2018. jan. 3. 11:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%

Hasonlóan voltam. Én gyorsan végeztem egy pénzügyi tervezést, hogy mit okoz majd a szakítás, felkészültem rá anyagilag és lelkiekben, aztán őszintén megmondtam, hogy részemről vége, mert egyértelműen nem működik ez köztünk tovább. Az igazság lehet fáj, de ilyen helyzetben mindkét félnek segít továbblépni. És ennél korrektebb nem is lehetsz, 3 év után ennyi jár neki.


Végül a vártnál sokkal könnyebben alakult minden, mindkettőnknek. Harag nélkül, korrekt módon tudtunk elválni, nem volt veszekedés. Négy év után azért nem mindegy.

2018. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
69%

Miért nem hozzátok rendbe? Nálunk is volt ilyesmi érzés, megbeszéltük, jobban odafigyeltünk egymásra, és azóta újra fülig szerelmesek vagyunk egymásba.

Az ilyen hullámvölgyek teljesen természetes velejárói egy kapcsolatnak, minden párodat ki fogod dobni az első ilyennél?

Nem szabad azt várni, hogy majd a kapcsolat magától szipiszupi lesz, bizony kell aktívan foglalkozni egymással, és tenni a dologért, különben ez lesz.

2018. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
83%

2essel értek egyet, na de ha nem akarod akkor nem.

Hónapokig nem tudsz elmenni...azt mondom gyűjsd a pénzt. Azt az időt szánd rá a kapcsolat megjavìtására. Ha nem megy akkor szakìts és költözz.

2018. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Végszügség esetében el tudok rögtön is költözni, csak az én magánügyem, miért az is egy rossz eshetőség. Mi odafigyelünk egymásra, imádom a társaságát, szeretem MINT EMBERT, de a szerelem elmúlt. Még fiatalnak érzem magam,hogy szerelem nélkül maradjak egy kapcsolatban, de nyilván meg fogom beszélni vele a dolgokat, csak nagyon ijesztő ez az egész, nem tudom,hogy kezdhetnék neki és nyilván nekem is fáj, hogy így alakult. Nem ez az első ilyen, hogy így érzem, sajnos, és próbáltam dolgozni rajta, ez van.
2018. jan. 3. 11:36
 5/43 acelsziv ***** válasza:
74%
Ez nem kiszeretés, hanem mélypont. Ilyenkor kell erőt venni magadon, nekifeszülni és tolni a kapcsolatot.Beszéld meg ezt vele és együtt csináljátok. Szervezzetek több közös programot. Egy idő után gyakorlatilag új szintre fogtok jutni.
2018. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
De nem értem, milyen mélypontról beszélsz, meg mit kell dolgoznunk rajta. Mi sokat vagyunk együtt, sok közös programot csinálunk, szeretünk egymás kedvére tenni, meglepni a másikat. Jól érezzük magunkat, szinte mindent megbeszélünk, támogatjuk a másikat, kisebb veszekedéseink vannak, de az normális sztem. De ennek ellenére se érzem magam szerelmesnek, HÓNAPOK óta, és a hónapok alatt igyekeztem tenni ellene, eltemetni az érzést, próbáltam újra beleszeretni. Néha elmúlt de mindig visszajött. Azért írtam,hogy tanácsot kapjak a kíméletes szakításról, nem tudom miért a legegyszerűbb elkönyvelni hogy csak lustaságból csinálnám.
2018. jan. 3. 11:47
 7/43 anonim ***** válasza:
69%

#4

Nem kell újra leírnod, elsőre is értettem, hogy mi a gondod, éppen ezért írtam azt, amit írtam.

Ez egy mélypont. Lelövöm a poént: MINDEN kapcsolatban lesz ilyen, ha nem teszel ellene aktívan.

Minden pároddal szakítani fogsz 2-3 év után? (Ekkor természetes, hogy eljön az első ilyen, nálunk 2 év után volt ez)

Vagy azt várod, hogy majd valakivel csupa szivárvány és móka kacagás lesz a kapcsolat anélkül, hogy tennél érte? Csalódni fogsz...

2018. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy? Neked senki sem mondta el h oylan nincs h életed végéig lángolóan szerelmes vagy valakibe? 2-3 alatt elmúlik a magy lángolás, mert nem tartható fenn örökké ez a felfokozott allapot. Utána jön helyébe a mely szeretet és sok munka, h úgy is szeretni tudjatok egymást, h nem remeg a térded minden alkalommal ha rádnéz. Nem azt mondom, h maradj benne egy rossz kapcsolatban, de a leirasod alapján csak unalmadban és jódolgodban nem tudsz mit kezdeni magaddal valamint a Facebook meg insta világában rád ömlesztett szipiszupi tökéletes életek miatt egy álomvilágban élsz.
2018. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
83%

A szerelem mindig elmúlik, aztán megint fellángolhat. Olyan nincs hogy örökké folyamatosan lobog. Így nem fogsz tudni megállapodni senki mellett. Ha van egy ilyen kapcsolatod akivel egyébként jó akkor ne dond el. Utána kifogsz majd 15-20 idiótát szélhámost akivel csak vesztegeted az idődet. Az a baj a mai társadalomban hogy mindent eldobunk ami elromlott ahelyett hogy megjavítanánk azt.

Ja és ne hazudj hogy a barátod érdekében akarod elhagyni mert ez nem igaz. (és nem akarom vesztegetni az idejét)

2018. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
81%

A szerelem kb. 2 év után elmúlik. Utána marad kötődés, vonzalom, szeretet. Ha valamelyik nincs meg akkor tényleg szakítsatok. Viszont akkor azonnal költözz el! Ha ő még szerelmes akkor nem lehetsz vele olyan kegyetlen, hogy ott maradsz! Teljesen mindegy milyen egyéni problémáid vannak, menj el, ezzel tartozol neki!


Másrészt van olyan érzésem, hogy ti nem beszéltek. Elmondtam már neki, hogy milyen irányba változtak az érzéseid? Lehet, hogy ő is így van vele, csak ő jobban tesz a kapcsolatba. Csak azután szakíts, hogy ezeket is elmondtad, és nem változik egy hónapig sem semmi.

2018. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!