Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elolvasnád, hátha máshogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvasnád, hátha máshogy látod? Tanács vagy bármi jól jönne?

Figyelt kérdés

Ismerkedtünk,igaz kevés időnk volt együtt így nem mélyült el annyira: elsőnek 1,5 hónap ahol még annyi volt az indok hogy nincs ideje kapcsolatra és alkalmatlan rá, ezután 4 hónap múlva felkeresett kiderült hogy mással is összeakart volna jönni, de eszébe jutottam így megkeresett már levelezgettünk mikor kiderült, hogy a csaj nem vevő rá. Ezután 2,5 hónapot voltunk együtt sokkal intenzívebb időszak volt. Lehet kevés idő, de tartalmasan töltöttük, minden nap beszéltünk. Beleszerettem. És mikor már jó lehetett volna, eltávolodott tőlem. Rákérdeztem, de elsőnek nem tudta elmondani mi ennek az oka, utána ráfogta hogy mostanában eléggé rossz időszaka van és túlagyalok mindent. Végül elmondta, hogy az exét szereti még mindig, egy nagyon régi kapcsolatról van szó, ahol már semmi sincs és emiatt engem nem tudott szóval beismeri ő az oka mindennek. Nem tudja mi lett volna, ha ez a körülmény nincs, de ne haragudjak. Eddig szakítás után nézte a közösségi oldalakon mi van velem, de mondtam neki, hogy így nem tudok továbblépni ha mindenhol őt látom (közösségi oldalak, messenger napi) így kiszedtem a követéseket mindenhonnan hátha jobb lesz sőt már ő sem nézi mi van velem. Nem lett jobb mondanom se kell, sőt még be is kedveltem utóbb egy képét mert nem tudom megállni hogy ne nézzem meg mi van vele. Fáj egy kicsit, hogy ő könnyen túl lépett ezen, az is fáj, hogy mást szeret és az is hogy engem nem tudott. Nem tudom, hogy megkeres-e majd egyszer újra de bármit megtennék hogy túl legyek már ezen és továbblépjek végre mert olyan gyenge sz.rnak érzem magam pedig párszor már szakítottak velem. Tudja ő is hogy taccsra vágott rendesen.


Hogy ne csak kiírás legyen, bármilyen tanácsot, meglátást szívesen fogadok. Akár azt is ki hogy látja a viselkedését vagy javaslatok a későbbiekben akár az én viselkedésemet illetően. Köszönöm előre is.


26F, 25N


2018. márc. 15. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

Miért nem egy 4-5 évvel idősebb férfit keresel?

Mostanában rendre azt olvasom, hallom, hogy jó esetben van ilyen egy év differencia.

Cikinek érzitek ha pár évvel idősebb a férfi?

Vagy nem értem az okát.

2018. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam hasonló cipőben, mármint a férfi oldaláról nézve. Az addigi kapcsolatom elromlott, de még mindig szerettük egymást, 1-2 hónap külön válás lett belőle, közben jött más lány is a képbe. Őt sajnos utóbb vissza kellett utasítanom, mert bár aranyos, kedves volt és szerethető, de még is ott volt a régi, akivel igazából szerettük egymást. Ilyen van, létezik, sajnos ez a harmadik fél húzza a rövidebbet. Az életben vannak ilyen helyzetek. Hibás nem vagy, csak rosszkor voltál rossz helyen. A legjobb lesz megpróbálnod elfelejteni és tovább lépni, keresni mást, ismerkedni. Hidd el, ennél jobb tanács nincs és könnyebb sem.
2018. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#1: es ez hogy jon ide???


Tiltsd le mindenhonnan.

Csak szorakozot veled, mig nincs jobb.

2018. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#Ezzel a lánnyal már jó ideje szétmentek, régi kapcsolat nem is beszélnek már egymással. Időközben voltak kapcsolatai azok más miatt mentek tönkre, másokkal is össze akart jönni, nem hiszem el, hogy csak nálam esett le neki hogy amúgy a nagyon régi exét szereti.

Köszönöm egyébként a válaszod :)

2018. márc. 15. 12:10
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 Tökéletes a kérdés, fogalmam sincs nekem se, hogy hogy jön ide az első válaszoló kérdése. :D Adtam egy zöld kezet, legyen jó napja.


Letiltáson gondolkoztam, de messengeren akkor is látnám ha fent van. Másrészt, nem tiltottam le soha egyik exemet sem, volt akivel később baráti viszony lett és örülök, hogy nem égettem fel az összes hidat mert emberileg mindegyiket kedvelem. Na meg, lehet bennem van az is, hogy hátha de a franc se tudja. Lehet le kéne tiltani.

2018. márc. 15. 12:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jó voltál neki a szabadidő kellemes eltöltése céljából.Sajna nem ő volt az igazi.Tudom,mennyire tud fájni ez,de el kell fogadni,ha valakinek nem kellesz.
2018. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3 mi az, hogy hogyan jön ide?

Tartalmazta a kérdés az életkor-infót.

A kérdező kérdezte, hogy vannak-e javaslatok a későbbiekben a viselkedését illetően.


És még jobban ide köthető, de úgy látom, itt sincs túl sok komolyan gondolkodó.

2018. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell zöld kezet adnod, nem játszok dedót, ha nincs meg a képességed, hogy átláss bizonyos helyzeteket, az a te bajod.
2018. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindenki egymásnak teremtve. Ez egy olyan dolog, hogy megismerkedtetek, igen szép volt és jó volt, de nem egymásnak vagytok teremtve. Ő nem ért el hozzád lelkileg, és ez nem a te hibád, ez egy tény. Összejöhettetek volna, de valójában nem lett volna értelme, hiszen hiába látod te úgy, hogy passzoltak a dolgok, mindkét oldalról mégsem lett volna jó. Megérdemled, hogy ne valaki helyett legyél egy pótlék, vagy úgy legyen párod, hogy annál még más is képben van. Majd jön valaki, aki szemében nem csak kedves, meg aranyos, meg szerethető vagy, hanem emellett még csak te vagy a lelkében is, és egyedüliként rád tud koncentrálni, minden gondolatát feléd irányítani.

Az, hogyha valaki nem szeret valakit, az általában nem a másik hibája. Ezek érzelmek, nem lehet őket ennyire irányítani. Benne más lelki szálak futottak, mint benned, ő nem tudott most így elköteleződni, de ez nem a te hibád. Igazából senki hibája sem. Jobb ez így, hogy még az elején elvágta a fonalat, mintha több hónapig, vagy évekig húztátok volna egymás idejét. Most még persze, hogy minden tökéletes volt, meg így utólag visszagondolva még inkább annak látod, de hidd el, ez így nem maradt volna az. Minden kapcsolatban eljönnek a nehézségek, és erős kötődés és érzelmek hiányában ezek nem erősítették, hanem elszakították volna a kapcsolatot. Ő pedig most nem tudta ezeket az érzelmeket érezni feléd, így nem működött volna a kapcsolatotok hosszú távon.

Ne rágd magad azon, hogy ő mennyire könnyen lépett túl ezen, vagy hogy mást szeret, de téged nem. Rengetegen vannak, akik mást szeretnek, és nem téged (gondolj a párkapcsolatban élő barátaidra), és rengeteg olyan ember is van (ezen az egyen mindenki más), akit meg te nem szeretsz, és akár nem is tudnál szeretni. Ennek nem mindig valami rossz tulajdonság, vagy nehéz természet az oka, ezt te is tudod, hogyha elgondolod milyen kevés emberre mondanád azt, hogy őt szerelemmel szeretnéd. Itt most ezt dobta a gép.


Ne várd, hogy újra megkeressen, mert nem arra van szükséged, hogy valakinek a második, vagy harmadik választása legyél. Meg fogod találni azt, akinek majd te leszel az első és egyetlen, és aki neked az első és egyetlen. A többin pedig nem éri meg bánkódni.

2018. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy gonosz volna, de akkor sincs ennek semmi értelme.

Tiltsd, vagy csak ne törődj vele, max pótlék lehetnél.

2018. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!