Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megint huszonéves lennél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megint huszonéves lennél, mit csinálnál máshogy?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Tojásos lecsót, 29 tojásból.
2017. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Vennék egy csomó bitcoint.
2017. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megint huszonéves? Most is az vagyok... Kérdező, még az időgépet sincs kedvem megépíteni :D
2017. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, tegyük fel vissza mennénk az időben, mindenre emlékeznénk? És ugy változtathatnék?
2017. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném azt, hogy kedvességgel, udvariassággal vagy bármi ilyen személyiségblablával bármit is el lehet érni a nőknél. Nem pazarolnám az energiámat hónapokon át a fenti módszerekkel olyan nőre, aki 10 mp-en belül összejön egy buliban a jóképű haverommal, hanem megérteném, hogy mi az egyetlen dolog, ami a nőknek számít és eszerint cselekednék. (de legalább nem mondhatom, nem tanultam a hibámból)
2017. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:
80%
Nem sokkal vagyok idosebb, huszonevestol, s jelenleg csak annyit uzennek, a huszoneves onmagamnak, hogy az ember legnagyobb ellenseget ugy hivjak, hogy comfort zona!
2017. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a huszonéves fejemmel lennék huszonéves, akkor semmit, mivel nem lenne agyam a változtatáshoz.

Ha a mostani negyvenes fejemmel lennék huszonpár, akkor nem pocsékolnám a drága időmet olyan nőkre, akik nem tudják, hogy mit akarnak. Az első "Hát..." kezdetű mondatnál lelépnék szélsebesen. Továbbá nem szomorkodnék csalódások miatt, mert tudnám, hogy nem éri meg.

2017. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha újra húszéves lennék elkerülném azokat akik fájdalmat okoztak, és óvnám azokat akiket én bántottam.
2017. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem akarok huszonéves lenni !

De ha újra végig kéne járnom az eltelt időt akkor sem élném máshogy az életem

...

Talán a középiskola után megcsókolnám azt a zöld szemű srácot akivel nem mertem anno randira menni...:)


N/43

2017. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Köcsögebb szemetebb és határozottabb bátrabb lennék sok mindenben.
2017. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!