Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék máshogy hozzááll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék máshogy hozzáállni a kapcsolatokhoz, ha azt gondolom hogy a szexen kívül mást nem tudok nyújtani egy férfinek?

Figyelt kérdés

talán elsőre érdekesen hangzik, de úgy érzem hogy én csak erre vagyok jó a másiknak. Az összes eddigi kapcsolatomban csak kihasználtak, aztán eldobtak. Ezek után már én sem törekedtem arra hogy az ágyon kívül foglalkozzak az aktuális barátommal. Nem tudom elképzelni hogy pl. egy randin vagy egy társasági eseményem jól érezné magát mellettem valaki.

23N



2017. nov. 16. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát egy rántottát sem tudsz összeütni a pasinak? Mosni takarítani sem tudsz? Beszélgetni is képtelen vagy vele? Vagy elmenni egy közös programra?
2017. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért azt hagyjuk, hogy ezt a férfiak rakták beléd.

Csak azt lehet kihasználni aki hagyja.

Nyilván eleve benned van az a hajlam, hogy nagy ívből szarsz mindenre, és ez a kapcsolataidon is meglátszik.

Ezen kéne változtatni, és akkor nem csak a pinát néznék benned.

Mondjuk 23 évesen úgy beszélsz mint egy sokat megélt tapasztalt nő.

2017. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak, akik tényleg nem alkalmasak többre. Viszont mindenki tud változni, fejleszteni a hozzáállásán. Mondjuk az lenne az első, hogy megpróbálsz energiát belefektetni egy kapcsolatba a szexen kívül. Ha nem tudod ez mit takar, akkor van egy rossz hírem.
2017. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Ember te nem vagy 100-as.

Legyen már önbecsülésed! Menj pszichológushoz! -.-

Fuuhhh, de bevernék egyet neked. Vedd emberszámba magad, MOST!!!

2017. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rosszabb az, mikor a szexen kivul majdnem barmit meg tudnal adni, csak azt az egyet nem.........
2017. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Rossz emberekkel kezdtél. S belőlük tudat alatt kiáltalánosítottál mindenki másra is, így elkezdted még kevésbé fejleszteni személyiséged.

Mindenki más. Normálisabb rétegnek csak személyiség számít. Az vagy te.

Ha valaki nem élvez valamit, az az ő elméjének hiányossága, nem a tied.

Gondolkozz s tudatosíts pár ehhez hasonló tényt s légy újra nyílt a rendes társkeresés felé. Ezen felül légy óvatos, zárd le ismerkedést, ha nem személyiséged akarja megismerni a másik.

2017. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ohh, a tökéletes nő!
2017. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha túl hamar lefeküdtél mindenkivel, akivel a diszkóban összejöttél, akkor ne csodálkozz, hogy csak felpróbálnak és átlépnek rajtad. :D
2018. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!