Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex törlése/letiltása a közössé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex törlése/letiltása a közösségi médiáról - vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt barátommal szakítottunk és leültem vele, hogy korrekt felnőtt módjára közöljem, hogy törölném őt a szociális média felületekről (Facebook, illetve Steam ismerősi lista), nem azért, mert haragszom és utálom és fúj, takarodjon az életemből, hanem mert szeretnék továbblépni, érzelmileg összeszedni magam. Ehhez nyilván nem akarom magamnak megadni az esélyt, hogy az ő FB profilja felett lamentáljak.

A közös képeinket már pl egy pendrive-ra lementettem a gépről és a tárgyi emlékekkel együtt hazavittem a szülői házba, így biztosan nem lesz alkalmam a pesti lakásban felettük lamentálni.


Ő konkrétan sérelmezte ezt, mert hogy ez gyerekes viselkedés és idézem "nem tudja garantálni, hogy nem haragszik meg rám egy életre".


Nekem eléggé ilyen lelki terror szagúra sikeredett ez tőle. Kifejezetten szarul esik, mert szeretem még mindig, ő szakított.

Én is gyerekesnek találom a semmiből jött törlést/tiltást, de szerintem ez esetben korrektül jártam el: beszéltem vele róla, nem örökre szólt volna, nem haragból akartam tenni, csak szeretnék túllépni rajta.


Mit csinálnátok a helyemben? Sarokba szorítva érzem magam.


Ki hogy menedzseli a szakítás után a közösségi média felületeket? Általánosságban mi a véleményetek az ilyen szituációkról?



2018. márc. 16. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Elvileg szakítottatok. Azt csinálsz amit szeretnél. Egy ilyen után végképp letiltanám mindenhonnan és még a telefonszámát is blokkolnám.


Idén én is nagytakarításba kezdtem a fb profilomon. Mondjuk én szimplán csak kitöröltem azokat akikre nem vagyok kíváncsi, vagy nem akarom, hogy az életem része legyen bármilyen módon.

2018. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De miert kell bejelenteni neki, hogy torolni szeretned? Szakitottatok, te jobbra, o balra megy tovabb.
2018. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te, én egyikkel sem ültem le beszélgetni a legvégén. Sokszor elmondtam hogy mi a gondom, úgy csináltak, mint akik megértették 2 napig jó volt, aztán még sem úgy történt ahogy megbeszéltük.

Hát beleuntam. Legutóbbi: Hívom, kinyom. Megint hívom kinyom. Fogtam, megírtam facebookon, hogy van ajtó-kilincs, takarodj a ..csába. Törlés, tiltás és ennyi. Befejeztem. Más nap visszavittem a cuccait és kész. Bye.

Nő van annyi, mint a szemét.

És elmondanám, belőlünk férfiakból is van annyi, mint a szemét.

Mit kell úgy fennakadni ezen? Old meg, hogy túl tudd tenni magad, és úgy ted azt ahogy neked jól esik. Inkább "szenvedsz"? Akkor te vagy a bolond. :)

2018. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Profil tiltás, és a pendrrive végleges formatálására is vannak jó programok. Mázli hogy ő szakított, így nem azért jársz ide töprengeni, hogy hogyan hozd helyre a kapcsolatod ezzel a gyökértel. :)
2018. márc. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem akarom vele folytatni, mert kitalálta, hogy neki az ex barátnője kell. Őneki viszont a srác nem kell, így próbál talonban tartani. Ennyi önbecsülésem viszont nekem is van, annak ellenére, hogy szeretem.
2018. márc. 16. 09:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minden oké. :)
2018. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ki ult volna le igy lelkizni vele :D. Tiltas, torles. Aztan jelezze postagalambbal, ha emiatt egy eletre megharagszik :"D.
2018. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudja garantálni, hogy nem haragszik meg rám egy életre"


Ki nem sz#rja le, hogy mit gondol rólad, miután szakítottatok? Már semmi közötök egymáshoz, ha megsértődik vagy utálni fog, akkor legfeljebb otthon duzzog majd, neked ez semmiben nem befolyásolja az életed.

2018. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakitottal, akkor mi a jo fenenek talalkizgatsz vele megbeszelni a face profilidat? Ez olyan, mint egy urugy, hogy talalkozhasd vele.



Reszemrol nem torlok, tiltok. Minek.

Eleve alig van fent 2-3 kizos foto es facen parban sem vagyink.

Mi ez a baromsag, hogy mindig mindent tudatni kell a fel vilsggal?

Hidd el, senkit nem erdekel.

2018. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!