Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az anyósom hozzanyul/hasznalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyósom hozzanyul/hasznalja a dolgaimat anelkul, hogy megkerdezne. Mik a velemenyek? Ok, vagy nem?

Figyelt kérdés
Ferjem anyukaja minden evben eljon Iranbol meglatogatni a 3 fiacskajat. 6 honapra kap vizumot es ebbol a 6 honapbol hol nalunk, hol a masik 2 fianal tolt el heteket,honapokat. Tobbszor eszrevettem h szemelyes holmimat atvitt a masik fia lakasaba tehat kisajatitotta maganak. Kenyerpirito, papucs stb. Egy hete feltoltott az instagram-ra magarol egy kepet amin az en zakomban van, amit kivett a gardrob szobambol, leakasztotta a fogasrol,amikor dolgoztam es fotozkodott vele. Ki tudja meg miket csinalt amirol nincs kep... szerintetek ez normalis viselkedes? Ti mit tennetek a helyemben? Ferjemnek mondom de neki mondhatom barmit csinal az anyukaja az neki cuki, es szegeny biztos unatkozik stb..

#házasság #anyós #házasélet #családi viszály #családon belüli problémák
2017. dec. 17. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Legyszi, kreativabb kamu kerdeseket... vagy legalabb korrekteket.
2017. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Más kúltúra. Szerintem ott az anyósnak a meny alárendeltje. 100éve itt is ìgy volt falun a fiú lányt vitt a házhoz és az anyós uralkodott rajta. Kellett neked arab pasi
2017. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Jol teszitek! Adjatok csak el az orszagot aprankent, a politikusok/uzletemberek a parlamentben adjak el az infrastrukturat,gazdasagot a nok meg behozzak a jo kis kulturat, gondolom te is majd par se nem irani se nem magyar identitaszavaros gyereket kipogyogtatsz magadbol par even belul. Amugy mit csodalkozol ra idegen kulturakra? Ez van te valasztottad.
2017. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Európai emberek körében ez így nem elfogadott. Mi párommal se szoktuk használtba venni a másik dolgait kérdés nélkül.
2017. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is cuki. Hagyjad, ne húzd fel magad.
2017. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom akik normalisan valaszolni tudtak a kerdesre. A kulturaval kapcsolatban meg annyit, hogy eleget jart mar europaban az elmult 17 evben miota a fiai elkoltoztek iranbol. En ugy gondolom,hogy aki europaba jon annak kell alkalmaszkodnia az itteni szokasokhoz. Nyilvan forditott esetben ha en mennek Iranba nekem kellene alkalmazkodnom az o kulturajukhoz.
2017. dec. 18. 02:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Zár a szekrényekre, probléma megoldva.
2017. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Ő nem Európába jön,ő az arab fiához aki Európában lakik nem mindeggy!
2017. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszitek észre, hogy kamukérdés? :D Egy iráni férfivel élő feleségnek első dolga lenne kijavítani a hülyéket, hiszen a perzsák nem arabok :D. A másik kedvenc meg a féléves vízum :D.
2017. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolso kommentelo.Valoban nem arab, de ezt eleg ha en tudom. Nem az en dolgom ismertetni a "hulyekkel" a keleti orszagokhoz tartozo nepessegek neveit. Sem idom, sem energiam nincs leallni itt vitatkozni barkivel is. Egy egyszeru kerdest tettem fel amit megeltem, es kivancsi lettem volna masok velemenyere, ezzel kapcsolatban. Nem az volt a celom, hogy foldrajzi ismereteket okgassak tudatlanoknak. A vizummal kapcsolatban: azt nem irtam le, hogy nem Magyarorszagon lakunk mert nincs osszefuggesben az altalam feltett kerdessel. Lenyeg a lenyeg, hogy europarol van szo, es igen, 6 honapra kap vizumot amit meg is hosszabbithat 9 honapra. Nem ertem, mi volt a tortenetben ennyire hihetetlen amire tobben azt irtak, hogy "kamukerdes". Nem azt allitottam, hogy Christiano Ronaldoval hazasodtam ossze, es az anyosom nem hagy beken.
2017. dec. 18. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!