Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Itt gyakorin, miért irják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyakorin, miért irják minden párkapcsolati problémával kapcsolatos kérdésre hogy "szakíts"? Tényleg ez a mrgoldás mindenre? Vagy csak könnyű leírni?

Figyelt kérdés
Könnyű leírni, de akik írják, a gyakorlatban ők se ezt teszik? Vagy tényleg minden problémára ez lenne a megoldás?

2018. márc. 16. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sazkitcs. Hoppá, nem is olyan könnyű leírni! :O
2018. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Áh, rávágják. Nincsenek az ember helyében, azért a szakítás nem oly könnyedén megy. Vagy csak nem fejtik ki.

Olyan igazán érdektelen válasz úgy magában, az való igaz.

2018. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy csomóan akkor kérdeznek, amikor már összejöttek vkivel, akivel egyáltalán nem illenek össze. Mit kéne ekkor mondani? Hogy már össze sem kellett volna jönnöd vele, most viszont már maradj vele?
2018. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamból indulok ki (bár én még egyszer sem írtam, csak gondoltam), én azért írnám, mert jó pár kérdés alatt olyan élet- és párkapcsolati helyzeteket írnak le, amitől 1. égnek áll a hajam, hogy hogy alázhatja meg magát valaki ennyire, 2. másrészt szintén a kérdés alatti leírás alapján túl sokszor merül föl bennem a kérdés, hogy ez a két ember mit akart egymástól valaha is? és miért? olyan szinten nem illenek össze. A leírtak alapján - ami a kapcsolatnak egy metszetét adja ugyan, de sokszor kritikus fontosságú dolgok derülnek ki, amik ugye a kérdezőnek is húsbavágóak - az adott kapcsolat két szereplőjének, pl. személyiségtípus és érdeklődés alapján valójában soha semmi köze nem volt egymáshoz. Az egyetlen, amiben az esetek többségében kompatibilisek, hogy a társadalom "egyszerűbb" tagjai által preferált "nemi szerepek" című kutyakomédiát egymással kompatibilis módon képesek eljátszani.
2018. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor javaslom ezt, amikor tényleg olyanok a problémák, amikre más JÓ megoldás nincs. Nem lehet mindent megjavítani. A romlott tojást is a kukába dobod és nem eszed meg, és még a frissen vásárolt doboz sem garancia rá, hogy nem lesz közte rossz, amit már nem szabad megenni.
2018. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Áh én is írtam már ilyet többször, aztán rájöttem, hogy kétszer akkora gondnál sem léptem, csak ültem a seggemen.

Azóta nem írok ilyet. Mindig.

2018. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor egy kívülállónak tök egyértelmű h ez lenne a helyes, annak aki benne van meg nem.
2018. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb problémára tényleg ez a megoldás. Sokszor a kérdésben le is írják, hogy évek óta szenvednek. A valóságban is szakítás a kapcsolatok többségének a vége. Szóval...
2018. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt tényleg sokan csak úgy odavágják az emberhez, de ha jól megnézed a kérdéseket akkor néhány egyszerűen katasztrófa. Ilyen "a barátom más lányoknak mondja, hogy szépek és mindig az anyjának ad igazat, csak én takarítok, 20 évesek vagyunk" típusú dologra mégis mi mást mondjon az ember? És ennél cifrábbak is vannak. Hányszor volt már olyan hogy "üt, gúnyol, szidja anyámat, de szeretem"? Egy fogat se lehet a végtelenségig tömködni, ha menthetetlen akkor kirántjuk...
2018. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, mert itt elég szélsőséges helyzeteket látunk, meg félelmetes önámítást: "egyébként jól kijövünk"... csak éppen nem enged más emberekkel beszélni, ver, zsarol, stb.

"de szeretem!" .

2018. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!