Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lepjek tul vegleg es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek tul vegleg es hogyan felejtsem el ezt az egeszet?

Figyelt kérdés
Volt egy 15 honapos kapcsolatom,baratnom szakitott velem 3 honapja,utana meg beszelgettunk 2 honapig kb,hogy hatha ujrakezdenenk hogy lenne jobb stb.De nem,mert nemtudta elfelejteni azt hogy hanyszor sirt miattam,nem foglalkoztam vele ugy ahogyan kellett volna,sokszor megbantottam szavakkal.Belatom en is hogy igaza van es megertettem a donteset.Azonban a baratnoi bekavartak es ujra elkezdett beszelni az exevel,sot mar lassan ujra egyutt lesznek.Ez az ami nagyon faj es rosszul esik,mert nyilvan en meg nem tudtam tultenni magam ezen az egeszen. Pedig bulikba voltam haverokkal,edzettem,probalkoztam felejteni,de mindig jon egy alom amibe benne van es jon a sok rossz egybol.Tanulnom is kene mert erettsegi elott allok es a jegyeimet is lerontottam sajnos az utobbi par honapban.Egyszerurn nem tudom mit kene tennem,hogy ne gondoljak ra...Valakivel volt hasonlo ?
2018. márc. 17. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonlo cipoben voltam. Nem vigyaztam ra, nagy szerelem volt stb stb stb. Szakitott.

4-5 honapig nem volt senkije, aztan osszejott az “exevel”

Mar lassan 11 honapja, hogy vege lett, de meg a mai napig rola almodok es reggel felkeve jon a dobbenet....”ja...igen...tenyleg....mar nem mellettem alszik”. Meg mindig almodok rola eleg sokat, de mar nem ingatnak meg olyan melyen mint regebben. Nehezen tettem tul magam rajta.

11 honap=mar nem ingatnak meg az almok vele.

Talan meg 11 honap es mar a a kepei sem.

Es meg 11 honap mikor mar ugy tudok ra nezni, hogy totalisan semleges lesz.

Szoval ez egy nehez ugy. Nem tudom pl, hogy nekem mennyi ido fog kelleni, hogy vegleg elfelejtsem. Lehet 1 het, lehet 1 honap mulva mar fulik szerelmes leszek egy lanyba.

Szoval mint irtam, nehez ugy ez.....de az ido es az elfogadas.....nagyszeru egy dolog.

2018. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanulj! Érettsegizni egyszer van lehetôséged az életben (jó esetben), csajodcmeg annyi lehet még, mint ahány csillag van az égen!
2018. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Es a volt baratnod meg egyutt van az exevel?
2018. márc. 17. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen egyutt. Boldog vele. Nem bantja, nem serti, nem idegesiti stb.

(Nem az elozo exevel van, egy olyannal akivel csak egy kalandja volt)

De mint irtam, nem serti, nem kesziti ki stb. Boldog, vidam, nem teszi tonkre ugy mint en. Szanom, banom a dolgot, hogy olyan voltam vele.

Az elso lepes, hogy tultedd magad rajta, nekem legalabbis igy sikerult, orultem annak, hogy boldog. Ez eleg nehez. Tudom kozhely meg sablon, de ha igazan szereted elengeded. Nekem igy ment.

2018. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!