Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt aki ex párja településére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki ex párja településére költözött később?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

fél éve szétmentünk ex barátnőmmel és ha minden jól megy (pár év múlva :D ) odaköltöznék arra a településre ahol ő lakik. Ismerőseim és családom igencsak furcsálja pedig szerintem ebben semmi kivetnivaló nincs. Én városban lakom ő falun és nagyon megtetszett az a környék illetve a táj. (nem először laknék falun mielőtt jönnének a kommentek ,hogy a városi hülye gyerek rácsodálkozott a falusi élet örömeire :D ) Ti mit gondoltok minderről?


2018. márc. 18. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha érzelmileg erős vagy és ha esetleg meglátod majd, mert ugye auban nagyobb az esélye mint városban, akkor szíved joga hova mész, vagy hova költözöl. Csak érzelmileg ne ingasson meg.
2018. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva volt. Életem nagy szerelme feleségül vette apukám testvérének a lányát. Akkor már pár éve nem is találkoztunk,tehát gondolhatod,hogy mennyire felzaklatott amikor megtudtam azt,hogy Ők összejöttek. Ráadásul a kapcsolatunkból kifolyólag ójl ismerték egymást, és sosem volt köztük korábban még szimpátia sem.

Aztán hirtelen egy család lettünk, minden családi ünnepen a nagyszülőknél találkoztunk, és persze a hétköznapokban is gyakran szembe mentünk egymásnak :) :(

Nincs ebben semmi, bár hozzáteszem, köztünk nem múlt el teljesen a szerelem, a szakításunk sem emiatt történt.


Ha minden sázl megszakadt köztetek, semmi gond nincs abban ha Te odaköltözöl.


Bár a kérdésed nem erre vonatkozik, hozzáteszem: mai világban meg kell gondolni a városból falura költözést. A kistelepülések sajnos nagyon lemaradnak a fejlődésben, minden a városok köré összpontosul. Indulj ki az ebből kialakuló veszett nagy városi lakásárakból.

Én kistelepülésen élek, az idősek kihalnak, a fiatalok nagy része elköltözik. Bár csend és nyugalom van, de arra számíts,hogy szinte mindenért utaznod kell.

2018. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utazás nem probléma egyáltalán. a város 5-6 kmre van a településtől és legalább ha a városi szmogtól megszabadulok már nyertem vele. Érzelmileg szerintem pedig egyáltalán nem fog megingatni de majd akkor kiderül. Ha nagyon szükséges el tudom kerülni i illetve nem igazán szokott faluban mászkálni mondhatni otthon ülő típus. Igaz ebben attól még változhat. ismerőseim és családom alkotta szűk rétegből pedig mindenki azt hiszi azért akarok oda költözni mert még mindig szeretem (a legjobb vélemény az volt ,hogy kémkedni akarok utána ... vicc ) Tény ,hogy nagyon szerettem és ő is dobott ki alapból de már van barátja és rengetegszer kihasznált így számomra megszűnt létezni. Mondjuk arra azért kíváncsi lennék ,hogy milyen fejet vágna ha meglátna :D
2018. márc. 18. 11:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan! Ha az en exem a szakitasunk utan kimondottan miattam koltozott 6 emelettel lejjebb, akkor Te is koltozhetsz ugyanabba a faluba..
2018. márc. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk még cifrább a helyzet :D

Igaz, mi 5 éve külön vagyunk már, de a szükség úgy hozta, hogy most egy házban élünk, vagyis szomszédok vagyunk.

Neki is van családja, és nekem is.

(Igaz, nekünk van egy közös gyerekünk, így most az apjával is tud többet találkozni.)

2018. márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak előnyi a vidéki életnek, de hogy jön ide az exed,

?

Feleség lesz két gyerekkel

2018. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!