Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet csinálni olyankor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni olyankor ha valaki úgy szakít veled, hogy eltűnik?

Figyelt kérdés
Nem viharos, drámai szakítás volt...csak úgy egyik percről a másikra egy telefonnal le let rendezve hogy akkor vége van, és azóta semmilyen a kapcsolattal kapcsolatos kérdésre nem válaszol? Nem tiltott le, látja az üzeneteimet, él=D csak épp nem hajlandó beszélni többet velem.

2018. márc. 19. 11:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Főzhetsz egy jó paprikás krumplit.
2018. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%
szellemmé vált. normális.
2018. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
19%

Én facebookon küldtem egy két-három bekezdéses, nem túl hosszú levelet a közeli családtagjainak (max. egy kézen megszámolható ember) és két-három legjobb barátjának, hogy tudják róla mit tett. Odaírtam a levél végére, hogy nem kérek tőle (a címzettől) semmit, meg ő is biztos előadja a saját verzióját, csak szeretném ha tudnák hogy mit csinált.


Ez megnyugtatta a lelkem.

2018. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
#3: ez de gyerekes...
2018. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Azon már én is gondolkodtam hogy megkérdezem a legjobb barátjától hogy ugyan mi a fene van? De letettem róla. Nem tudom hogy jó ötlet lenne e....jelen esetben egyáltalán jót tenne e ha megtudnám hogy át lettem baszva a palánkon, de úgy rendesen? Mert hát, ez történt, csak épp ő még nem mondta ki...=D
2018. márc. 19. 12:04
 6/28 anonim ***** válasza:

Azt, hogy jövõben nem veszed komolyan az illetõt, még akkor sem, ha netán felbukkan újra egy idõután. Az ilyet felejtsd el, mert õ sem vesz komolyan téged.


Habár amúgy nem részleteztél olyan dolgokat, mint pl. mennyit tartott a kapcsolat? Milyen volt? Gondolom nem lehetett egy felhõtlenül boldog, ideális kapcs. kölönben nem lett volna oka csak úgy lelécelni.


Bár gondolom, egyszerūen csak azért nem beszél veled, mert nem akarja kivenni a részét a hisztibõl, hiszen szakításkor csak az van.

2018. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem volt hosszú a kapcsolat, igazából épp hogy kezdett volna komolyodni, de viszont azon kívül hogy egyértelműen én többet vártam volna az egésztől mint ő minden rendben volt. És nem, nem hisztizek. De tényleg...tisztelem annyira hogyha neki ez igy már sok volt hogy minden nap felhívtam hát oké, megértem, csak épp nekem jól esett volna ha nem csináljuk azt hogy hétfőn még imád velem lenni meg cuki vagyok meg stb, pénteken meg már a telefont sem veszem fel, sőt 3 nap alatt annyira nem vagyok képes hogy visszahívjam, mert nehogymár meg tudja kérdezni hogy hogy vagyok...
2018. márc. 19. 12:09
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Nem kerülhetett másik kiszemelt a képbe?

2018. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, mivel 0 információval rendelkezem azóta az illetőröl...és igazából ez bosszant.
2018. márc. 19. 12:13
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szärd le. ÉS ne engedd, hogy később visszakússzon. Ennyit tegyél csak.
2018. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!