Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom kiheverni az elsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiheverni az elsö szerelmemet, pedig én szakitottam! Nagyon szenvedek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 éves kapcsolatomnak vetettem véget 3 honappal ezelött. Már együtt éltünk 3 éve, de nagyon összeférhetetlenek voltunk. Tudni kell hogy ö volt életem elsö szerelme. Anno idejé. ö elhagyott engem egy masik lány miatt még egész fiatalon, de egy év után visszatért hozzám, mert nem tudott elfelejteni. Most en szakitottam vele, mert megismerkedtem egy ferfival akivel olyan erzeseket kezdtem el taplalni ami mar nagyon hianyzott nekem. A szakitasomat rengeteg veszekedés, összeférhetetlenség provokàlta ki. Ivott, bulizott, sokszor nem ugy bant velem csaladon belül is mintha a csaladjaba tartoznék, hanem kihagyott dolgokbol. Nem vitt baratok közé, anyagilag is furcsàn àllt hozzàm, mintha lako tarsak lennénk mindent felezett. A szex nsgyon ritka volt, nem volt kedve csak heti 1x. Arra vágytam nagyon regen h eszre legyek véve mint nö.En mar nagyon akartam gyereket régen, es a vegen nagynehezen beleegyezett de akkor toppant be az eletembe a jelenlegi parom aki mindenben tökeletes hozzam lelkileg, kedves velem es a csillagokat is lehozza nekem. Nagyon szeretem. Viszont az ecemet nem tudom elfelejteni. Ugy küldtem el hogy megmondtam neki h nem szeretem màr ugy, azért ahogyan egymassal viselkedtünk, nyugodt életet akarok és olyan kapcsolatot ahol a felek egymást tisztelik. nagyon sokszor almodom vele, hianyzik. amikor nincs velem a pàrom rengeteget sirok és folyton azon jar az eszem, mi lett volna ha?!?! hiszen anno régen nagyon szepen indult a kapcsolatunk, es ezek az emlekek ez a 10 év öröm-bànat egyszerre törnek rám. Nagyon szeretem a pàrom de néha vannak napjaim amikor ràmtör az hogy: Szeretem az exem, hianyzik, lehszivesebben visszaforditanam az idöt, mit lehetne megvaltoztatni. olyan szamomra ez mint egy halal eset amikor elveszitesz valakit. folyton az adatlapjàt nezegetem és a siras kerülget, de nem beszélünk, le is törölt. ugy kikupàlta magàt és olyan kepeket tesz fel facere hogy az àllam leesik. ha nincs velem a párom, folyamatos önmarcangolàsba kezdek, és igy pr honap elteltével rajöttem h sokmindent én is elrontottam és hibaztatom magam, mit lehetett volna maskepp. azt mondják az elsö szerelmet soha nem lehet teljesen kiheverni.. én néha beszélnék vele, visszaforditanék mindent, de tudom h annak ellenére h oka volt a szakitasnak, és az hogy beleszerettem màsba - de néha visszamennék hozza. de ha ezt megtenném érzem hogy a jelenlegi pàrom nagyon hiànyozna, és belebetegednék ha elveszteném. Ö nsgyon jo apja lenne a gyerekeimnek ha szülnék, és barmit megtenne értem mert nagyon szeret. és én is érte. De annyira nehez rakoncentralni az uj kapcsolatra hogy egyszerüen depresszios vagyok es még szexelni sincs kedvem.

pszichologusra lenne szükségem? ugy erzem h egy leharatlan konfliktus maradt köztem és közte. (elnezest hogy ilyen sokat irtam)



2018. márc. 21. 09:11
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
minden rá emlékeztet, és félek hogy sosem fogom elfelejteni és beletörödni hogy nincs többé! :( depresszios vagyok. legszivesebben felkeresném hogy megtudjam ö mit gondol, érez, szeret e még. mert sajnos én szeretem még öt, és tisztàba kell tennem az erzeseimet. :(
2018. márc. 21. 09:27
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem gyakoroltátok az érzelmeiteket, és egymás megértése helyett elmentetek, így lezáratlannak éreztétek a dolgot.
2018. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
az a baj hogy akarmennyire is az uj pàrom miatt hagytam el a régit, rajöttem h még mindig szeretem valamennyire a régit. de ha vidszatàncolnék nem tudnék tükörbe nézni és a jelenlegi pàromra gondolnék folyamatosan. mert ugy erzem ö az aki mindig is feltetel nelkul tudna szeretni. de en nem tudok senkit ugy szeretni mint az elsöt. soha többé!! félek làtni is az exemet, nem lattam a szakitas ota, de tudom hogyha meglatnam belepusztulnék és görcsbe rándulna a gyomrom, pláne ha mással látnám. :( mikor fogok vele ujra beszelni??? vágyódom arra hogy ujra beszelhessek vele :(
2018. márc. 21. 09:39
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Még nem vagy érzelmileg semleges. Ez teljesen normális 3 hónap után...de ne engedj ennek. Gyászold meg, de a jelenlegi párodra koncentrálj, tudatosan, mert őt is elveszítheted így...az exed után meg ne nézelődj, stbtöröld ki szépen a múltat....
2018. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
és mi van akkor, ha egyszer ugyanugy mint ő anno otthagyom a párom mert nem birom tovabb es visszamegyek hozza? ő anno ugyanezt tette. otthagyta a nőt és visszajött hozzam. akkor nem értettem meg h minek ment el ha visszajön, de kezdem már érteni. :( ő biztos nem fogadna vissza mint én anno őt. hiszen én egy férfit alaztam meg ezzel h elhagytam, és ha egy nő tesz ilyet, a ferfiak ezt nem nézik el.
2018. márc. 21. 09:45
 6/25 anonim ***** válasza:
...látod, egyel több ok, hogy tudatosan túltedd magad rajta.
2018. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hagyd abba az önmarcangolást. Te szakítottál, nyilván okkal. Töröld és tiltsd az exet, a tárgyi emlékeket rakd el egy dobozba és zárd el. Úgy 10-15 évig ne is vedd elő. Foglalkozz a jelenlegi kapcsolatoddal. A Te döntésed, meddig leszel ilyen rosszul.
2018. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Te az exedet szereted, a mostani baratod meg teged..

Kerdes, hogy neked melyik a fontosabb?

En ugy latom, hogy nem tudsz a volt parod nelkul elni, de ha vissza mennél hozza, tudna teged ugy szeretni, ahogy azt te elvarnad?

Ha tudna akkor, keresd meg, probaljatok ujra ha o is akarja, de ha tisztaban vagy vele, hogy ugysem adna meg neked azt amire vagysz, akkor nincs ertelme.

2018. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ugy erzem fogok csinalni egy nagyon nagy ballépéat ha megelégelem a depressziomat, nem tudom elmondani mit erzek. még az sem fàjt ennyire amikor az exem hagyott el anno egy masik miatt. es amikor visszajott hozzam elmondta hogy vegig ugyanezt erezte a masik no mellett, lelki furdalast es hianyoztam neki. ha lesz egy rossz pillanatom amikor nem gondolkodok fel fogom keresni valamilyen uton modon, de ugy erzem ha meg is bocsatana, soha nem lenne mar olyan..és hamar vege lenne mert nem tudnék elszamolni azzal amit tettem! és a jelenlegi paromat pedig örökre elveszitenem. en sajnos nem tudtam hogy ezzel jar ha en szakitok, ekkora lelkifurdalassal.
2018. márc. 21. 10:22
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tetted túl magad, 3 hónap semmi. 5 hónapja vagyok külön a volt páromtól, 1.5 éves kapcsolat, ugyanolyan nyomorultan vagyok, pedig megcsalt, megalázott és még sorolhatnám.


Lehet kicsit korai volt beugroni az újba.

Esetleg menj el egy pszichológushoz kicsit segítsen feldolgozni és továbblépni.

Ha a jelenlegit szereted, ne hagyd el ezért, mert még zajlik a gyász benned. 10 év nem kevés.

2018. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!