Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről? 3 év és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? 3 év és sok vita után szakitott velem a párom. Nő nincs a dologba, ebbe szinte biztos vagyok de ki tudja. Viszont azt mondta, hogy gondolkozni szeretne, mert összejöttek a dolgok benne. Én szeretném helyrehozni a dolgot.

Figyelt kérdés
Egyszer azt mondja biztos nem akar már,máskor meg h legyek türelmes.Egyszer azt h szeret még,h már nem.Felnőttek vagyunk mindketten,nem tinik már.Érdekel mit gondoltok,h mi a fene lehet,mit akar,mit gondolhat?Érdemes türelmesnek lennem,vagy tényleg engedjem el?
2018. márc. 22. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt te tudod hogy érdemes-e vagy sem. Érdekel annyira, vagy nem?
2018. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat elirtam: igy akart hangzani egyszer azt mondja szeret még, máskor meg azt hogy már nem.
2018. márc. 22. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Nem kizárható 100%-ig a harmadik fél, de reménykedjünk,hogy nincs. Maga sem tudja még mit akar, se veled se nélküled,vagy talonban tart.

2018. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy én tudhatom csak a dolgot, de már hetek óta húzódik a dolog, és érdekelne férfi szemszögből is a dolog. persze nők véleménye is érdekel.
2018. márc. 22. 16:14
 5/7 A kérdező kommentje:
30 fölött de 35 alatt :)
2018. márc. 22. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd.. 30 fölött vagyok, én nem bohóckodnék a helyedben ezzel a kapcsolattal. Engedd el, ennek nem sok értelme van.

8 éve vagyunk együtt a férjemmel. Voltak hullámvölgyek, gondok, néha viták is. De sosem fordult meg bennünk, hogy szakítsunk, szünet kell, pláne nem léptünk ki "gondolkodni". Sőt, mindig összehozott minket a nehézség.

Ez a"gondolkodós-szakítás" az esetek többségében inkább időhúzás, illetve gyávaság a szakító fél részéről őszintén megmondani, hogy vége.

Voltam ilyen kapcsolatban huszonévesen, na, akkor megtanultam, hogy ilyet soha többé!

Senki nem játszhat a másikkal úgy, hogy egyszer szereti, máskor nem és hitegeti.

Hogy mit gondolhat, mit akar, csak ő tudja. Kívánom, hogy dönts helyesen!

2018. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne sem kellene ezek után.


Mit képzel, mit játszik veled? Totál hülyének néz, most "zabad" akar lenni, aztán ha nem jön össze más punci, visszamegy hozzád.

2018. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!