Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom mi lesz velem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lesz velem, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Baratnom szakitott velem kb 3 honapja,par hete mar egyutt van az exevel...Nekem ezt nagyon nehez feldolgozni,pedig haverokkal vagyok,bulizok es akkor minden jo,de legbelul hianyzik es rosszul esik,hogy ekkora szerelembol ez lett..hogy mar az exevel van.Mit tegyek?
2018. márc. 24. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Engedd el a gondolataidból is, mást úgy sem tudsz nagyon tenni. Éld az életed, idővel jobb lesz, és higgy benne, hogy lesz olyan szerelmed, akivel boldogok lesztek.
2018. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben,koszonom!
2018. márc. 24. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretted,egy darabig még biztosan bántani fog a dolog.Viszont az élet nem áll meg,ahogy telik az idő,és távolodsz tőle,meg fogod érteni,hogy okkal vagytok külön.
2018. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engedd el,idővel lehet,hogy bele fogsz szeretni valakibe,aki majd megváltoztatja az életed.
2018. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fu ezek a koszhelyek.
2018. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!