Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ha minden kapcsolatot megszakított, akkor lehet még reménykedni? Akinél bevett praktika ez, total közönyt jelent vagy csak szimplán ezt látja jónak?

Figyelt kérdés

Hirtelen szakítottunk, igazából...meg sem let beszélve, de azóta nem veszi fel a telefont és nem válaszol az üzenetemre sem. Nem zaklattam, utána két napig próbálkoztam, akkor is naponta 2x hívtam, és a végén irtam neki egy üzenetet, amire szintén nem válaszol. Ez volt két hete.

Reménykedhetek még abban hogy egyszer megfogom kapni a válaszaimat?



2018. márc. 26. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha ujrakezdesrol van szo....azt nem ugy kell ertelmezni, hogy hetek vagy honapok mulva kibekultok es egy par lesztek.

Itt evekrol beszelunk egy ilyennel.

5-10 ev.

2018. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne remenykedj.
2018. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Duhongd ki magad es lepj tovabb.
2018. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, ha mégis újra összejönnétek, az biztos, hogy nem mostanában lesz.
2018. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem érdemes reménykedni, ha válaszra sem méltat.

De persze próbálkozz még, ha ezt érzed fontosnak! Előbb-utóbb megunja majd valamelyikőtök és reagál. Vagy ő mondja meg mi baja, vagy te fogod leszrni az egészet. Kizárólag saját magadra hallgass ebben az ügyben!

2018. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És ha jót akarsz magadnak, akkor tiltod. Én így jutottam túl a volt páromon. Nagyon szenvedtem, aztán elegem lett abból, hogy nincs életem, csak azt várom, hogy ő írjon. Letiltottam MINDENHONNAN, és sokkal boldogabb lett az életem.
2018. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az exem letiltott ahol csak tudott. 4 hónap múlva felkeresett, akkor válaszolt is a kérdéseimre, majd szintén 4 hónap múlva megtette ismét, de akkor már én tiltottam le.


Szóval bármi lehetséges.

2018. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig még biztos reménykedni fogsz, de tovább kell lépned, ha nem akarod, hogy még durvább módszerekhez nyúljon, hogy békén hagyd. Nekem is volt régen egy hirtelen szakításom, még a születésnapomon felköszöntött, aztán röviddel utána vége. Nem mondom, szörnyen voltam, mert novemberi vagyok, utána Mikulás, karácsony, szilveszter, gondolhatod, mennyire volt hangulatom ezekhez. Aztán továbbléptem idővel. Most már ha térden csúszva könyörögne, akkor sem kéne, de akkor nagyon fájt.
2018. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha semmi reakció, akkor semmi remény. Nem kell foglalkozni ezzel, ne keresd, nehogy zaklatásnak vegye, valami komoly oka lehet, más van a dologban.
2018. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

De miért! akarnál tőle bármit, mikor ő egyértelmen a tudtokdra adta, hogy NEM érdekled?


Hagyd békén, lépj tovább.

2018. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!