Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő feltűnően elesettnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő feltűnően elesettnek mutatja magát egy adott pasi társaságában, az azt jelenti, hogy tetszik neki az illető?

Figyelt kérdés

A nő egy konkrét férfi jelenlétében elesettnek, támaszra szorulónak, kissé határozatlannak mutatja magát. Más férfiak társaságában nem ilyen, csak egy bizonyos pasinál. Ez azt jelenti, hogy az a férfi bejön neki? Azért csinálja ezt, hogy a férfi ki tudjon teljesedni, egy erős bástya lehessen mellette? Így enged neki teret erre a nő?


Tudjuk, hogy a női praktikák száma gyakorlatilag végtelen. Mondhatjuk, hogy ez is egy praktika - kissé határozatlannak, esetlennek mutatják magukat, így hozva ki a kiszemelt férfiból a férfias attitűdöket?


Mit gondoltok erről? Hölgyek, ha így viselkedtek, tényleg a fent leírtakat szeretnétek elérni? Ez is egy trükk a női praktikák végtelen nagyságú tárházából?



2017. jún. 1. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi van ha csak félénk a srác társaságban, és nem egy stratégia/taktika? Esélyes hogy bejön neki az illető egyébként.
2017. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy hasonlóan viselkedem, ha az illető tetszik, de ez NEM TUDATOS, és nem praktika. Annyira, hogy még engem is zavar, hogy így viselkedem. Valószínűleg azért van, mert zavarban vagyok. Eddig még nem vezetett semmi jóra, így inkább leszokni próbálok róla.
2017. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont így viselkedem, ha tetszik a férfi.. Egyébként szerintem sokszor rontottam el ezzel a kapcsolat kialakulását. Mert hát ugye sokkal vonzóbb és szexibb, ha egy nő magabiztos.. De én képtelen vagyok magabiztos lenni annak a férfinek a társaságaban aki tetszik..
2017. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 Mivel ez nem tudatos, ezért nem tudod irányítani, tehát leszokni sem tudsz róla. Ez nem olyan, mint az ivászat vagy a dohányzás. Kontrollálhatatlan, jön magától.


Egyébként ezzel szerintem semmi baj nincs, nagyon aranyosak a nők, mikor így viselkednek, és valóban fel tudnak ezzel ébreszteni a férfiakban egyfajta "védelmező ösztönt". Lehet, hogy eddig rossz pasikba botlottál, ennek egy normális férfinál ilyenkor automatikusan jönnie kéne, mint reakció.

2017. jún. 1. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Kinek vonzóbb vagy szexi, ha egy nő magabiztos? Női szemmel nézve, maximum. Én nem szeretem ezt.


Nem zavar, ha kicsit kajla, szerintem aranyos. :)

2017. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!