Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért meg mindig ő jár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért meg mindig ő jár a fejemben?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a párommal másfél évvel ezelőtt. 1 év és 4 hónapot voltunk együtt. Szakítás után rögtön tovább léptem kb. 20 nap alatt, és volt egy 7 hónapos kapcsolatom. De mégis Ő jár a fejembe és nem a legutóbbi. A legutóbbi szakítás is megvíselt de kevés ídő alatt túl tettem magam rajta. Eddig semmi baj nem volt, éltem az életem , élveztem hogy szingli vagyok, de most pár napja álmondtam az előző exemmel , és azóta mind ő jár a fejembe. Hallóttam pletykákat hogy ő is bán mindent és kibékülne. Azóta nem beszéltünk, és a másfél évben 2 szer összefutottunk, de semmi komunikácíó nem volt köztünk. Vajon ez a hiány normális? Vagy Intuitív érzések ezek és történik valami változás? Sok megérzésem beigazolodótt eddig. Talán kíbékülünk ? Előre is köszönöm a válaszokat! 26F

2018. márc. 27. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az jutott eszembe, hogy valami miatt csak vége lett akkor! Én személy szerint nem hiszek abban, hogy ha egyszer nem tudtuk megoldani a problémát ennyire, hogy vége lett, másodjára menni fog.


Talán mert vele boldogabb voltál, több közös élményed volt vele... Lehet azért jut eszedbe.


Most mondok egy példát magamra kivetítve:

van egy zene ami egy nagy volt szerelmemhez kapcsolódik, illetve az az időszakhoz. Múltkor hallgattam azt a zenét. Ugyanúgy előjöttek azok a régi nagy érzések amiket akkor éltem át! De már nem vagyok szerelmes! Már rég nem abba az illetőbe, ezer éve nem is láttam! De maga az az érzés ami akkor volt hihetetlenül megidézte a zene, magamnak is furcsa volt.


Lehet, hogy te is hasonlóan vagy. Hogy a boldog pillanatok miatt húz vissza a szíved most, mert álmodtál vele, felidéződött mintha most lett volna... Lehet, hogy 1 hét múlva megint nyoma sem lesz ennek az érzésnek.


Nem akarlak lebeszélni, csak reálisan lásd a helyzetet. Ha te eltudnád felejteni az akkori sérelmeket, meg ő is, akkor talán sikerülhetne, ha... De az ő oldalát még tudjuk ugye.

2018. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A sérelmeket nem egyszerű elfeledni, sajnos. Viszont eddig azt hittem semmit sem erzek iránta. De úgy tünik mégis. Azt hittem ő már nem számít. De most össze vagyok zavarva. És nem tudok döbteni . Tovább vagy béke vele!
2018. márc. 27. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!