Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek, van olyan hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek, van olyan hogy már NEM SZERETITEK az exeteket, de mégis felmentek a facebook falára, mert kiváncsiak vagytok ô rá?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nincs ilyen

nem szoktam feleslegesen kínozni magam

továbbléptem, nem érdekel az illető

2018. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Ismerosom. Igy latom.

Husvetkor mindenki ostoba es keptelen felnott ember lenni?

Vagy mar a debil a sztenderd?

2018. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2.


(Ez akérdésem, húsvéttôl független.)

2018. ápr. 2. 15:48
 4/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
47%

Az első exbarátnőm profilját nagyon ritkán megnézem, de csak a kisfiáról van kint egy kép. Pedig szívesen megnézném, ugyanis legutóbb, amikor láttam, borzasztóan igénytelenül nézett ki. 30-on túl durván lestrapálódott.


A második exbarátnőm nálam le van tiltva, abszolút nem vagyok kíváncsi sem rá, sem a hazudozásaira, sem a kamuira, sem az önmosdatásaira, sem az áldozatszerep-játszására, sem a kétszínűségeire.

2018. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen exem. Már 10 éve annak, hogy együtt voltunk, de kb. évente egyszer megnézem, és örömmel konstatálom, hogy felesége lett és boldog. Nincs bennem semmi vágy vagy sajnálkozás, egyszerűen csak emberileg érdekel a sorsa. Van akivel kétévente összefutunk egy bizonyos eseményen, vele meg személyesen szoktuk megbeszélni, hogyan alakul az életünk.
2018. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5: normalis EMBER!!!!
2018. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen van. Én néha megnézem a volt barátaimat, összesen három van az elmúlt 10 évből. Kettő közülük ismerősöm is, hisz ismerem őket, normálisan váltunk el. Érdekel, hogy mi van velük, mint ember. Azóta mind megházasodott, én is, kettőnek gyereke is van. Szóval nem csekkolom őket hetente, de mivel egykor életem részei voltak, érdekel, hogy alakul az életük. Ugyanúgy, mint pl egy volt osztálytársamnak
2018. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 köszönöm!
2018. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megnézem őket néha, pedig fabatkát sem ér már számomra egyik sem.
2018. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Néha-néha igen, mert érdekel a sorsuk, emberileg. Azért mégis csak évekig az életem részei voltak, és csak azért, mert így vagy úgy eltávolodtunk, érdekel azóta mi történt velük. A gimis osztálytársaimat vagy egy-két volt kollégámat is ugyanígy után szoktam követni, szerintem ebben semmi rossz nincs, amíg nem ilyen heti szintű mániákus kémkedésről van szó.
2018. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!