Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mit csináltok, ha elkezdtek...

Ti mit csináltok, ha elkezdtek olvasni egy könyvet, amire kíváncsiak voltatok, de mégis beleuntok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 13:55
 1/7 anonim válasza:
Én félreteszem és elkezdek egy másikat.Utána ha megint érdekel újra elkezdem.Egyébként melyik könyvről van szó?
2014. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Drakuláról. már nagyon régen kíváncsi voltam rá, most meg úgy érzem elvesztem a 80.oldal körül.. mondjuk kicsit össze-vissza olvastam, lehet azért, nem tudtam úgy ráhangolódni.
2014. aug. 5. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Félreteszem. Esetleg végleg. Ha nagyon biztos vagyok abban, hogy nem akarok vele újra próbálkozni, akkor elajándékozom, vagy elviszem olyan helyre, ahol esetleg valakinek megtetszhet (pl. nyilvános könyvespolcok, charity shop).


Te mit csinálsz ilyen helyzetben?

2014. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mondjuk könyvtári a könyv, szóval azzal nem lesz gondom.:) saját könyvvel nem voltam még így, amit elkezdtem de nem fogott meg, azt egyszerűen visszavittem a könyvtárba anélkül, hogy elolvastam volna. ha akarom, ki tudom újra hozni.. most is csak az a gondom, hogy kíváncsian kezdtem neki, és kicsit így rossz érzés van bennem.
2014. aug. 5. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Félbehagyom. Tényleg, ilyenkor max. a pénz miatt keserű a szám íze, de nem szoktam magamat gyötörni olyan könyvvel, ami nem jön be.

Van, hogy nekiugrom mégegyszer, hátha először nem volt hozzá hangulatom ( volt már így, egyik félbehagyott könyvem mostmár az egyik kedvencem), de ha nem, hát nem. És tök mindegy, hogy klasszikus, nem klasszikus. Van rengeteg sok könyv még, én nem veszem el az időt tőlük.

2014. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megnézem, meg van e vakok és gyengén látók hangoskönyvtárában, ha megvan, akkor kikölcsönöztetem haverommal, aztán meghallgatom meló közben, ha nincs meg, akkor félreteszem ínségesebb időkre...
2014. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veronika 1996 ***** válasza:
Én leaglább a feléig elolvasom és onnan átfutom, de például a Drakula egy volt a pár könyvből, amit teljesen feladtam.
2014. aug. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!