Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a csajom és terhes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a csajom és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 22:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%
8-as! A szülei nem a saját vére az embernek? Azért akkora hülyeséget ne írj már,hogy megölheti valaki a saját szüleit is akár,ha ártott neki.
2018. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

nyilván olyan extrém helyzetekre értettem, ha például a szülők kegyetlenek hozzá (verés, incestus).


ha tudnál szöveget értelmezni, nem azt mondtam, hogy menjetek kinyírni a szüleiteket, mert az okés, mert NEM AZ.

hanem azt mondtam, ha összevetjük a 2 példát, hogy megölni a saját, ártatlan gyerekedet, vagy egy bántalmazó, kegyetlen szülőt, az nem ugyanaz.


nem tudom, felfogod-e ésszel?

2018. ápr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%

Mindneki maga dönti el,hogy elveteti e a gyerekét v sem.

Az h ez kinek vagy kinek nem tetszik, saját magánügye

2018. ápr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
11%
#13: azért ez ennyire nem egyszerű, ha mondjuk a szülők nem értenek egyet ebben a kérdésben...
2018. ápr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%

# 8-as, először is, ezzel az örökbeadással dobàlozni, melyik anya lenne képes arra, hogy kihordja a gyermekét, megszüli, ránéz, a karjában tartja, majd utána fogja és leadja vadidegeneknek, mint egy kutyát a menhelyen... Ha ilyenre képes egy nő, akkor inkább menjen terhességmegszakításra.

De ennél nagyobb hülyeség, hogy az ismerősöd gyermeke, az abortusz miatt lett fogyatékos. Az abortusznak ahhoz semmi köze... (Szövődmény lehet a méhnyak elégtelensége, ami később spontán vetélést okoz, illetve a petevezeték-elzáródás..)

Mellesleg ma már nagyon komoly magzati rendellenesség-szűrés elérhető, pl. az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumban..

2018. ápr. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

"először is, ezzel az örökbeadással dobàlozni, melyik anya lenne képes arra, hogy kihordja a gyermekét, megszüli, ránéz, a karjában tartja, majd utána fogja és leadja vadidegeneknek, mint egy kutyát a menhelyen... Ha ilyenre képes egy nő, akkor inkább menjen terhességmegszakításra."


olyan szánalmasan ostoba vagy, hogy nem fogok ennél többet írni neked.

igen, biztosan jobb az abortusz, mint az örökbeadás.

ostoba pitsa, amennyiben nő vagy.

és szart sem tudsz az abortusz kockázatairól.

2018. ápr. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
37%

14#

Mármint melyik szülök?


Hozzá teszem volt abortuszom,párom és a családja ellenezte de a párom elöbb elfogadta h lesz és kész.Szüleim meg támogattak,mivel mégis a gyerekük vagyok meg a saját életem.

De ha senki nem támogatott volna is megtettem volna

2018. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
#17: nyilván a születendő gyerek szülei...
2018. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ha a csaj nem akarja a gereket megtartani,fejen állhat a párja.


Vagy elfogadja vagy nem !

Semmi sem kötelező

2018. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Átpaliztak és fizethetsz gyerektartást 20 évig (márha tied a gyerek)
2018. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!