Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott. Utána kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott. Utána kiderült hogy terhes vagyok. Megkérte a kezem. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

2évig voltunk együtt. Vele terveztem az életem. Ő nem velem... elhagyott mondván, hogy nagyon boldog tudott volna lenni velem, de azt érzi jönni fog valaki akivel boldogabb lehet...

A szakítást követő héten nem jött meg. Először a stresszre fogtam. Majd kiderült terhes vagyok...

Fogamzásgátlót szedek. Több mint féléve. Szóval vicces... Már csak azért is mert rendesen szedem, s odafigyelek rá...

Na de miután kiderült (orvosilag is) hogy terhes vagyok, jött a nagy dilemma... Józan ésszel elvetetném, de... tudom, hogy egy életen át bánnám. Először is így volt vele, de most megkérte a kezem.

MEGKÉRT!!!!

S ez egy szar helyzet...


Ő 25. én 24



2012. máj. 3. 13:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%

Kérdezd meg, tudna-e veled boldog lenni és veled képzeli-e el a jövőjét?


Én hozzámennék, ha szerelmes lennék belé!A babát sem vetetném el, ha meglenne az anyagi körülmény,akár egyedülálló anyaként is.Van családod?Szüleid tudnának segíteni?Ha igen,akkor ezeket vedd számításba a döntéshez.Elsősorban a babakérdés a fontos, utána pedig a "párod"-al való kapcsolatod sorsa szerintem!

2012. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
37%
totál szopás, ez sosem lesz boldog kapcsolat. el kellett volna vetetned
2012. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 yuda ***** válasza:
23%

Férfiak egyszer csak megállapodnak... nem tudni mikor, lehet neki most jött el az ideje, és persze felelősségvállalás, no és csak szeret, különben nem kért volna meg.

Így gondolom.

A fő kérdés inkább, hogy te szereted e és vele akarod leélni az életed?!

Ez alapján dönts.

2012. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem szeretne nem kért volna meg,
2012. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha még szereted, akkor adj kettötöknek meg a közös gyereknek egy esélyt. Nekem igen pozitiv, hogy nem hagyott magadra, hanem vállalja a felelöséget. Valószinüleg az elhagyás csak annyi volt, hogy megijedt, hogy ez a kapcsolat végletes lehet - most meg rájött, hogy nem is annyira baj.
2012. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
37%

Szar helyzet, mert nem így képzelted a dolgot, megértem.

Legalább tisztesség van a pasiban, ami nem egy hátrány, nem lelécelt, nem egyedül hagyott, hanem megkérte a kezed.

Mit mondtál neki erre?

Amúgy ha jól tudom, ma már nem muszáj házasnak lenni, anélkül is nevére veheti a gyereket, csak nyilatkoznia kell róla, hogy az övé.

2012. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%

Én elvetetném, és nem fogadnám vissza a pasit, de ez én vagyok.

Mérlegelj mindent, hogy szeretnél-e babát, az anyagi körülményeket, mit érzel a srác iránt, meg tudnál-e bízni benne, stb. Ha vissza is fogadod, szerintem adj próbaidőt, szép és jó, hogy megkért, de előtte elhagyott, ki tudja mikor gondolja meg magát újra. Szóval szerintem a házasságba ne ugorj bele ilyen hirtelen.

2012. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Ne legyél teátrális "egy életen át bánnám", ugyan már. Sokkal jobban bánnád, ha egyedülálló anyaként egy albérleti szobában kucorogva, azon filózol, vajon másnap honnan lesz ennivalója a gyerekednek. A párodra ne építs, nyilvánvalóan csak a rosszul értelmezett kötelességtudat miatt kérte meg a kezedet, de amint jön(ne) a baba, 1-2 év múlva be fog állítani a hírrel, hogy sajnálja, de másba szerelmes.
2012. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
49%
A babagyilkosságot nem pártolom. Az a kérdés, ha nem lennél terhes, akkor visszajött volna-e a párod. Én nem mennék hozzá, együtt lehet élni házasság nélkül is, a gyereket is a nevére veheti. Ha esetleg pár év múlva bizonyított, még mindig összeházasodhattok. Költözzön oda, segítsen a baba körül amit tud, anyagilag, lelkileg, szellemileg. A gyermekvállalás egy egészséges kapcsolatot is tönkretehet, a stressz, a kialvatlanság, a szex hiánya. Én nem vállalnám így be a házasságot, az biztos.
2012. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Anyagiakkal nem lenne gond, a családom mindenben támogatna. Az ő családja még nem tudja... csak akkor tudják meg, ha megtartjuk a babát, ugyanis vallásosak.

A megkérésre meg azt válaszoltam neki, hogy ha a szívemre hallgatnék itt és most igent mondanék neki és a nyakába ugranék a boldogságtól, de az eszemre fogok. Csak akkor kérjen meg, ha velem akarja leélni az életét, ne pedig a gyerek miatt, vagy hogy a családjának megfeleljen. Nem akarok attól rettegni hogy rátalál arra a jobbra és elhagy... inkább egyedül álló anya leszek, mint hogy váljak... vagy boldogtalan legyek.

2012. máj. 3. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!