Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a csajom és terhes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a csajom és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 22:47
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
48%
Téged semmi sem kötelez. Ha nem keres fel hogy vállald az apaságot akár csak névlegesen akkor olyan mintha nem is lenne. Nem kell tartást fizetned stb. A későbbiekben is bonyolult lesz igényt formálni rá abban az esetben ha nem ismered el az apaságot. Vannak hátulütők minden esetben. El kell döntened mit szeretnél. Apja lenni vagy inkább kilépsz az életéből. Próbálj meg beszélni a lánnyal is. Egyezségre kell jutnotok.
2018. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem terhes. Csak késett neki.
2018. ápr. 6. 05:28
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek tetted fel úgy a kérdést hogy TERHES?!
2018. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Mert azt mondta nekem te veréb
2018. ápr. 8. 07:15
 25/28 anonim ***** válasza:

Itt egyedül TE vagy a veréb,nem én!


Téged lehet palira venni,Te vagy olyan szerencsétlen h egbyből kérdést írsz ki!

MARHA

2018. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Akármennyi kérdést feltehetek erről szól a honlap te veréb
2018. ápr. 9. 14:58
 27/28 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, ő tartja fent szerintem a kategóriát... :D
2018. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A világ legkegyetlenebb gyilkosai azok a nők, akik megölették a saját gyereküket. Borzalmasabbat tettek, mint azok, akik ledobták az atombombát!
2018. ápr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!