Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor lesz mar megint normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz mar megint normalis eletem, miert mindig en szivok a vegen?

Figyelt kérdés
Baratnom szakitott velem,3 hetre ra mar az exevel van... majdnem masfel evet voltunk egyutt es 100% hogy nem potlek voltam,ezt higyjetek el.De en ezt nem ertem,hogyan tudok vegre tovabblepni mert ez mar nem normalis,mindennap itt van a fejemben es csak ra gondolok,o volt es sajnos meg most is a mindenem,de tudom hogy mar exevel van es egyszeruen nem tudom kiverni a fejembol... mit tegyek hogy ujra normalis legyen az eletem? Mar eltelt 3 honap azota es meg mindig itt vagyok a nagy semmibe.Nyilvan voltak jo idoszakok,volt olyan erzesem is mar parszor hogy elvagyok igy egyedul,de vegen mindig ide lyukodok ki hogy nem birom a maganyt nelkule. Tenyleg,mit csinaljak?
2018. ápr. 5. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Idő kell ehez, főleg ha szereted még...

Építs fel egy saját életet, és idővel rádtalál majd a szerelem újra.

2018. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám (legalábbis nekem ez vált be), hogy legyél most önző egy jódarabig. Csak magadat nézd és kényeztesd, csak olyan dolgokat csinálj, ami a kedvedre való. Csinálj olyanokat, amiket mellette nem tudtál megtenni. És idővel világíts rá az idealizált párod rossz oldalaira is, hogy bármennyire is együtt voltatok: ő használt Téged. Haragudj rá. Tapasztalatból mondom, jártam így, csak én lettem ex egy nap alatt egy másik férfiért. Ha szánalommal tudsz tekinteni rá; akkor már elindultál egy úton.
2018. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt mindenki azt fogja neked tanacsolni, hogy az ido majd segit, es lepj tovabb.

Szoval a szokasos duma, mintha az olyan egyszeru lenne, mintha az ido gyorsabban telne..

Segitek, az ido lassan telik, a fajdalom meg.... Neha azt erzed minden jo, jobb neked igy, aztan meg beled mar ujra es annyira faj, hogy a szived kiszakad..

Irni fogjak majd, hogy menj, sportolj, legyel a baratokkal stb...

Persze mit is irhatnanak?

A fajdalom elol nem tudsz elmenekulni, meg kell elni ezt is.. Mast ugysem tehetsz!

2018. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugy van ahogy a harmas is irja.

Csupa sablon...de ez van ilyenkor.

Megfigyeltem magamon, hogy kepes vagyok elfogadni a maganyt es a fajdalmat, de ez a ket dolog olyan mint a drog, fuggove tesz es ugy mint az alkohol, nyomorba dont. Elhiszed es tudatositod magadban, hogy egy eletkeptelen senki vagy, befordulsz es “megkattansz”. Erre figyelni kell majd, hogy majd ha tul leszel a dolgon, legyen cel, legyen egy pont amit szemelott tartasz, hogy ugymond, “maradj az uton”.

2018. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még HáNYSZOR írod ki?!
2018. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5: nekem ez volt az elso kerdesem ezzel a temaval kapcsolatban.

Tobbieknek koszonom a tanacsokat,megfogadom!

2018. ápr. 5. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Szedj össze egy másik nőt. Egyébként AWALT (All Women Are Like That). Angolul ezt Brach swinging-nek nevezik, amikor egy barátnő véget vet a kapcsolatnak, és rögtön talál magának újat. Már jóval azelőtt eldöntötte, hogy visszamegy az exéhez, mielőtt szakított volna veled. Ez van.


Fejleszd magad, építsd a szociális bázisodat, eddz, legyen karriered, és tanulj szexuális technikákat. Így rengeteg csajt fel tudnál szedni.

2018. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!